Jelenia Góra. Siostry oskarżają brata o molestowanie ich córek. "Wujek się dobierał do nas"

2020-09-30 20:39
Uwaga TVN: Jelenia Góra. Siostry oskarżają brata o molestowanie ich córek. Wujek się dobierał do nas
Autor: Pixabay Uwaga TVN: Jelenia Góra. Siostry oskarżają brata o molestowanie ich córek. "Wujek się dobierał do nas"

„Uwaga” opisuje wstrząsającą historię z okolic Jelniej Góry (woj. dolnośląskie). Według ustaleń reporterów programu, 38-letni mężczyzna miał molestować dzieci swoich dwóch sióstr. Chodzi o dziewczynki w wieku 14, 11 i 9 lat. Jedna z dziewczynek miała powiedzieć swojej mamie, że "wujek się dobierał do nas". Mężczyzna w rozmowie z reporterem "Uwagi" nie zaprzeczył stawianym mu zarzutom.

- Zadzwoniłam do brata. Powiedziała, że dzieci powiedziały mi, co on robił z nimi w nocy. Nawet się nie wypierał – powiedziała w programie jedna z matek skrzywdzonych dziewczynek.

Z „Uwagi” dowiadujemy się, że dramat dzieci mógł trwać nawet kilka lat. Do molestowania miało dochodzić nie tylko w domu mężczyzny, ale nawet podczas wspólnych wyjazdów na wakacje. Jedna z matek skrzywdzonych dziewczynek twierdzi, że wykorzystywanie seksualne potwierdziły badania ginekologiczne.

Reporter "Uwagi" rozmawiał z oskarżanym mężczyzną. 38-latek odpowiadał zdawkowo. Na pytanie reportera, czy ma do siebie żal po tym, co zrobił, wujek dziewczynek odparł: Oczywiście.

Kobiety 26 sierpnia zgłosiły sprawę na policję. Mężczyzna nadal przebywa na wolności. Reporter "Uwagi" próbował ustalić, dlaczego prokuratura nadal go nie zatrzymała

- Z uwagi na dobro postępowania, na chwilę obecną nie mogę powiedzieć nic więcej na temat szczegółów co do taktyki śledczej i planowanych do wykonania czynności procesowych - powiedziała Justyna Pilarczyk z Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu.

Wieś broniła szajki pedofilów, teraz usłyszeli wyroki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE