Uwaga TVN: Jelenia Góra. Siostry oskarżają brata o molestowanie ich córek. Wujek się dobierał do nas

i

Autor: Pixabay Uwaga TVN: Jelenia Góra. Siostry oskarżają brata o molestowanie ich córek. "Wujek się dobierał do nas"

Jelenia Góra. Siostry oskarżają brata o molestowanie ich córek. "Wujek się dobierał do nas"

2020-09-30 20:39

„Uwaga” opisuje wstrząsającą historię z okolic Jelniej Góry (woj. dolnośląskie). Według ustaleń reporterów programu, 38-letni mężczyzna miał molestować dzieci swoich dwóch sióstr. Chodzi o dziewczynki w wieku 14, 11 i 9 lat. Jedna z dziewczynek miała powiedzieć swojej mamie, że "wujek się dobierał do nas". Mężczyzna w rozmowie z reporterem "Uwagi" nie zaprzeczył stawianym mu zarzutom.

- Zadzwoniłam do brata. Powiedziała, że dzieci powiedziały mi, co on robił z nimi w nocy. Nawet się nie wypierał – powiedziała w programie jedna z matek skrzywdzonych dziewczynek.

Z „Uwagi” dowiadujemy się, że dramat dzieci mógł trwać nawet kilka lat. Do molestowania miało dochodzić nie tylko w domu mężczyzny, ale nawet podczas wspólnych wyjazdów na wakacje. Jedna z matek skrzywdzonych dziewczynek twierdzi, że wykorzystywanie seksualne potwierdziły badania ginekologiczne.

Reporter "Uwagi" rozmawiał z oskarżanym mężczyzną. 38-latek odpowiadał zdawkowo. Na pytanie reportera, czy ma do siebie żal po tym, co zrobił, wujek dziewczynek odparł: Oczywiście.

Kobiety 26 sierpnia zgłosiły sprawę na policję. Mężczyzna nadal przebywa na wolności. Reporter "Uwagi" próbował ustalić, dlaczego prokuratura nadal go nie zatrzymała

- Z uwagi na dobro postępowania, na chwilę obecną nie mogę powiedzieć nic więcej na temat szczegółów co do taktyki śledczej i planowanych do wykonania czynności procesowych - powiedziała Justyna Pilarczyk z Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu.

Wieś broniła szajki pedofilów, teraz usłyszeli wyroki