Mężczyzna onanizował się w saunie

i

Autor: pixabay.com

50-letni zboczeniec MASTURBOWAŁ się w saunie. Nakryła go kobieta. Obrzydliwe szczegóły

2020-09-30 9:30

Mężczyzna w średnim wieku masturbował się w saunie na terenie Oleśnickiego Kompleksu Rekreacyjnego Atol. Zboczeńca nakryła kobieta - jedna z klientek ośrodka. Na miejsce wezwano policję, która ukarała mężczyznę mandatem. Jak się okazuje, nie był to jego pierwszy wybryk.

Prawdziwy szok przeżyła jedna z klientek Oleśnickiego Kompleksu Rekreacyjnego Atol. Kobieta postanowiła skorzystać z sauny na terenie krytego basenu. Niestety, do sauny wszedł też ok. 50-letni nagi mężczyzna i zaczął się masturbować.

Kobieta natychmiast powiadomiła obsługę basenu, która wezwała na miejsce policję. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 100 zł za dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku.

Jak informuje portal MojaOleśnica.pl, nie był to pierwszy wybryk złapanego na gorącym uczynku mężczyzny. Prezes OKR Atol w rozmowie z portalem przyznał, że w przeszłości pojawiały się już skargi na dziwne zachowanie tego samego klienta. Jednocześnie stwierdził, że zgodnie z obowiązującym prawem, nie może zakazać nikomu wstępu na teren ośrodka. Taką decyzję mógłby wydać tylko sąd.

Uprawiali namiętny seks w klubowej toalecie