Bardo. Czekali na pociąg, nagle zaczęli uprawiać SEKS! Miłość na dworcu kolejowym!

2020-08-21 11:27
Seks na dworcu w Bardzie
Autor: Czytelnik Seks na dworcu w Bardzie

Wszyscy słyszeli o parze, która uprawiała seks na wieży widokowej. Pikantne obrazki oglądali internauci w całej Polsce. Jak się okazuje zakochani spod Wolsztyna mają swoich naśladowców. Ta para okazywała sobie miłość w Bardzie, na tamtejszym dworcu kolejowym.

Każdy wie, że czasami uczucie do drugiej osoby jest tak wielkie, że trudno się powstrzymać. Są i tacy, który nawet nie próbują okiełzać rządzy i oddają się jej nie bacząc na okoliczności. Tak było z zakochanymi z Barda. Ona i on na tamtejszym dworcu okazali sobie uczucie i to jak!

Para zaczęła uprawiać seks, być może również dlatego, aby uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na pociąg.  

Zakochani byli tak sobą zaślepieni, że nie przeszkadzała im obecność innych ludzi. Jeden z nich postanowił uwiecznić na zdjęciu chwile uniesienia gorącej pary. 

Nie wiadomo, czy zakochani ostatecznie wsiedli do swojego pociągu, czy też nie zwrócili uwagi, że skład podjechał na dworzec...  

Sex w centrum Konina
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE