Używane VOLVO JAK NOWE! Kup samochód, który da Ci GWARANCJĘ bezpieczeństwa

2020-07-01 14:00 Artykuł sponsorowany
Volvo XC60 D4 AWD Ocean Race
Autor: Volvo Car Wrocław-Bielany Volvo XC60 D4 AWD Ocean Race

Używane Volvo... jak nowe? Tak, to możliwe w ofercie Volvo Selekt w salonie Volvo Car Wrocław-Bielany. W atrakcyjnej cenie możesz kupić samochód, który da Ci gwarancję bezpieczeństwa. Auta przechodzą rygorystyczne testy, są sprawdzone i niezawodne. W niższej cenie otrzymujesz jakość, która nie zawiedzie Cię przez lata. Jak to działa? Sprawdź szczegóły oferty Volvo Selekt.

Volvo Selekt – najlepszy sposób zakupu używanego Volvo

Program Volvo Selekt to najkorzystniejszy sposób zakupu samochodu używanego Volvo. Dlaczego?

Ponieważ samochody objęte programem to samochody wybrane, w jak najlepszym stanie. Mają mniej niż siedem lat i przebieg poniżej 150 000 km.

Każdy samochód w ofercie Volvo Selekt przechodzi przegląd sprawdzający ponad 100 punktów kontrolnych. Podczas przygotowywania samochodów do sprzedaży, wykorzystywane są tylko oryginalne części Volvo. Oprócz tego przywrócone zostają fabryczne ustawienia oraz zainstalowane zostaje najnowsze oprogramowanie.

Gwarancja bezpieczeństwa i dopasowania – Volvo Selekt

Kupując używane Volvo u autoryzowanego Dealera Volvo, otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa i spokojną głowę dzięki rocznej gwarancji oraz rocznej usłudze Assistance na terenie całej UE.

Eksperci z Volvo Car Wrocław-Bielany w Bielanach Wrocławskich robią wszystko, co możliwe, aby zakupiony samochód był jak najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Dlatego każde Volvo Selekt możesz wymienić za darmo na inne o nie mniejszej wartości w ciągu 30 dni lub przed przejechaniem 1500 km.

Volvo – synonim pewności i bezpieczeństwa

Dlaczego Volvo? Na rynku motoryzacyjnym ta marka to od lat synonim pewności i bezpieczeństwa. To szczególnie ważne, gdy pomyślisz o wakacyjnych wyjazdach z rodziną, o codziennej drodze do pracy, o podróżach z najbliższymi. Zapewnij sobie i im komfort wygodnej, bezpiecznej jazdy.

A jak zapewnić sobie pewność i bezpieczeństwo kupując używany samochód? Najprościej: wybierając Volvo Selekt. Oprócz gwarancji – zyskujesz pewność, że Twój samochód ma oryginalne części, że był naprawiany według standardów Volvo w autoryzowanym serwisie.

Volvo V60 D3 Momentum
Autor: Volvo Car Wrocław-Bielany Volvo V60 D3 Momentum

Wybierz SWOJE Volvo! Odwiedź salon lub sprawdź ofertę online

Volvo Selekt to sprawdzone samochody używane i – co ważne – dostępne od ręki. Nie musisz czekać. Już dziś, jutro, za chwilę, możesz cieszyć się swoim nowym autem i rozpoczynać wakacyjne podróże.

Sprawdź ofertę, odwiedzając salon Volvo Car Wrocław-Bielany w Bielanach Wrocławskich lub online na https://volvocars.com.

Zaplanuj wakacje 2020 z używanym Volvo

Teraz atrakcyjne doposażenie w cenie samochodu! W salonie Volvo Car Wrocław-Bielany w Bielanach Wrocławskich znajdziesz bardzo szeroką ofertę samochodów używanych.

Tylko w okresie wakacji zyskasz atrakcyjne doposażenie nawet do wartości 10 000 zł. Akcesoria wybierasz dowolnie lub w postaci gotowych pakietów, przygotowanych dla rocznych samochodów. I tak na przykład pakiet „Wakacje” to hak holowniczy, bagażnik rowerowy na hak i płyta zabezpieczająca pod silnik. Jeśli chcesz wybrać inne akcesoria – to też masz taką możliwość.

Zapraszamy do salonu w Bielanach Wrocławskich!

VOLVO CAR
WROCŁAW-BIELANY

ul. Wrocławska 1, Bielany Wrocławskie
tel. (71) 722 10 00

www.volvocarwroclawbielany.pl

Artykuł sponsorowany