Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu. Tu mieszka niejeden Mikołaj!

i

Autor: Paulina Bokoc Fotografia Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu. Tu mieszka niejeden Mikołaj!

Vlogerzy z Wielkiej Brytanii zachwyceni jarmarkiem świątecznym we Wrocławiu! [WIDEO]

2018-12-21 9:01

"To najlepszy jarmark bożonarodzeniowy w Europie" - zachwycają się popularni vlogerzy podróżnicy. We Wrocławiu, którego wymowa sprawiła im nieco problemu, byli po raz pierwszy, ale zgodnie przyznali, że to piękne miejsce.

Brytyjczycy Emma i Alex zatrzymali się w Polsce w drodze do Wiednia. Spędzili w naszym kraju kilka dni, a swoimi wrażeniami postanowili podzielić się na swoim vlogu Travel Beans. Pierwszego dnia wizyty we Wrocławiu para wybrała się na jarmark bożonarodzeniowy w Rynku.

>>> Wigilia dla samotnych już po raz drugi we Wrocławiu [AUDIO]

Zachwycali się jedzeniem, atmosferą, atrakcjami i urokami wrocławskiego jarmarku. Zgodnie przyznali, że to najlepszy jarmark świąteczny, na którym byli. Zdecydowanie najbardziej do gustu przypadł im grzaniec. Emma i Alex byli zachwyceni gorącym napojem serwowanym w kubeczkach w kształcie bucików.

Na tym jednak ich wizyta we Wrocławiu się nie skończyła. Następnego dnia Brytyjczycy postanowili zwiedzić nasze miasto. Zajrzeli na Rynek, Uniwersytet Wrocławski i Ostrów Tumski. Popularni vlogerzy zarekomendowali Wrocław jako jedną z najciekawszych destynacji dla miłośników podróży w 2019 r. - Musicie tu przyjechać! - zachwalała Emma. - Nie wiem dlaczego wcześniej nie odwiedzaliśmy Polski.

Brytyjczycy podróżują razem od 6 lat. Poznali się w Tajlandii i od tego czasu jeżdżą wspólnie po świecie i prowadzą vloga. Podczas wizyty w Polsce odwiedzili Zakopane, Kraków i Wrocław.

Czytaj także: Jak przeżyć święta i nie zwariować? Oto najlepsze sposoby, by przetrwać świąteczną gorączkę [AUDIO]

Zobacz WIDEO: