Wakacyjna oferta Kolei Dolnośląskich

i

Autor: Koleje Dolnośląskie

Wakacyjna oferta Kolei Dolnośląskich: darmowe bilety powrotne i bezpłatne autobusy

2021-07-05 8:07

Koleje Dolnośląskie przygotowały na wakacje specjalną ofertę dla podróżnych zwiedzających Dolny Śląsk. W ramach „Lata z Kolejami Dolnośląskimi” będzie można skorzystać z bezpłatnych połączeń autobusowych i darmowych biletów powrotnych. Promocje potrwają do końca wakacji.

„Lato z Kolejami Dolnośląskimi” to akcja mająca na celu promocję atrakcji turystycznych Dolnego Śląska. Do końca wakacji pasażerowie Kolei Dolnośląskich będą mogli skorzystać z bezpłatnych autobusów, które będą dowozić podróżnych z dworców do głównych atrakcji turystycznych.

W Sędzisławiu bezpłatne autobusy zawiozą podróżnych do Krzeszowa, gdzie będzie można zwiedzić barokową bazylikę, a w Wałbrzychu zorganizowane zostaną kursy ze stacji Wałbrzych Szczawienko do zamku Książ. Z kolei pasażerowi podróżujący do Milicza w wybrane lipcowe weekendy będą mogli skorzystać z autobusów do Rudy Sułowskiej, gdzie znajduje się kompleks Stawów Milickich.

- Chcemy zachęcić mieszkańców Dolnego Śląska do odkrywania pięknych zakątków naszego regionu koleją - mówi Bartłomiej Rodak, rzecznik prasowy Kolei Dolnośląskich. - Praktycznie każdy znajdzie w naszej propozycji coś, co go urzeknie lub odpowie na zainteresowania.

Pasażerowie wybierający się na najciekawsze letnie wydarzenia w regionie mogą też liczyć na specjalną taryfę, która pozwoli im na podróż za pół ceny, dzięki darmowym biletom powrotnym. Tak będzie przez całe wakacje w przypadku podróży do Jezierzan. Podobne udogodnienia czekają m.in. na pasażerów planujących udział w Dniach Twierdzy Kłodzko (7 - 8 sierpnia) oraz podczas Święta Ceramiki w Bolesławcu (18 - 22 sierpnia). Akcję zamknie Dolnośląski Festiwal Nauki, który we wrześniu odbędzie się we Wrocławiu. Jego uczestnicy również będą mogli skorzystać z darmowych biletów powrotnych.

Gran Turismo Polonia we Wrocławiu.