Zajechał innemu kierowcy drogę i zaatakował go kijem golfowym! 32-latek zatrzymany [WIDEO]

2021-04-16 22:38 mar
Zajechał innemu kierowcy drogę i zaatakował go kijem golfowym
Autor: materiały policji

Nawet 5 lat więzienia grozi 32-letniemu mężczyźnie, który zajechał drogę innemu kierowcy, a następnie kijem golfowym rozbił w jego samochodzie szybę. Całe zdarzenia zostało nagrane przez świadka tego bulwersującego zdarzenia, a sprawca kilka dni później został zatrzymany przez policję i doprowadzony do prokuratury.

Do bulwersującego przykładu agresji drogowej doszło w piątek (9 kwietnia) przed południem na ulicy Wysockiego w Wałbrzychu. Kierowca czerwonego renault, wyprzedzając na trzeciego, dogonił niebieskie audi i zajeżdżając mu drogę zmusił jego kierowcę do zatrzymania. Następnie wściekły wysiadł z samochodu i grożąc kierowcy audi rozbił mu szybę kijem do golfa. Całe zdarzenie nagrał przypadkowy świadek zdarzenia. Kierowca audi – 28-letni mieszkaniec Wałbrzycha – zgłosił się na policję.

- Policjanci zabezpieczyli nagranie z wideorejestratora i przyjęli zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstw oraz szeregu wykroczeń w ruchu drogowym – informuje podkom. Marcin Świeży z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. -Podejrzany przez kilka dni ukrywał się przed organami ścigania, jednak ostatecznie we wtorek wieczorem został zatrzymany przez funkcjonariuszy pierwszego komisariatu i doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu, gdzie usłyszał zarzuty.

Zatrzymany 32-latek odpowie przed sądem za rozbicie szyby w samochodzie, kierowanie gróźb karalnych oraz popełnienie szeregu wykroczeń w ruchu drogowym. Grozi mu nawet 5 lat więzienia i utrata prawa jazdy. Mężczyzna przyznał się do winy i został objęty dozorem policyjnym. Został nałożony też na niego zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonym.

Próbował ukraść auto na myjni. Właścicielka urządziła mu zimny prysznic
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE