Agresywny pasażer wyprowadzony z samolotu w kajdankach

i

Autor: pixabay.com

Wrocław: Agresywny pasażer wyprowadzony z samolotu w kajdankach. Był naćpany i pijany!

2020-12-14 14:02

Agresywny pasażer został wyprowadzony w kajdankach z samolotu, który w niedzielę przyleciał z Dublina do Wrocławia. Mężczyzna nie stosował się do poleceń kapitana i nie chciał założyć maseczki. Jak się okazało 29-letni mężczyzna był kompletnie pijany i naćpany – badanie wykazało obecność w jego organizmie znacznych ilości narkotyków oraz 2 promile alkoholu.

W niedzielę (13 grudnia) funkcjonariusze Straży Granicznej zostali poproszeni o interwencję na pokładzie samolotu lecącego z Dublina do Wrocławia. Agresywny 29-letni pasażer nie chciał podporządkować się wydawanym przez załogę samolotu poleceniom i pomimo wielokrotnego upominania nie chciał założyć maseczki.

Po wylądowaniu samolotu na wrocławskim lotnisku na pokład weszli funkcjonariusze Zespołu Interwencji Specjalnych i wyprowadzili agresywnego 29-latka.

- Z uwagi na jego agresywne zachowania funkcjonariusze zastosowali środki przymusu bezpośredniego w postaci kajdanek oraz chwytów transportowych – czytamy w komunikacie Straży Granicznej.

Jak się okazało, nadmiernie pobudzony pasażer pił wcześniej alkohol i zażywał narkotyki. Badanie jego krwi wykazało nie tylko 2 promile alkoholu, ale także obecność znacznych ilości narkotyków w jego organizmie. Po wytrzeźwieniu mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł.

Plac Orląt Lwowskich nareszcie otwarty

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce na swiecsie.se.pl.