Dziki

i

Autor: AB Dzik zaatakował kobietę we Wrocławiu. Zdj. ilustracyjne.

Wrocław: Dzik wszedł jak do siebie i ZRANIŁ kobietę! Wszędzie były ŚLADY KRWI!

2021-02-07 11:02

Do nietypowej napaści doszło we Wrocławiu. Kobietę zaatakował... dzik. Zwierzę wdarło się do domu swojej ofiary i mocno poturbowało kobietę, która miała kilka ran ciętych na ciele, a także złamany nos. Jak to się stało, że dzik przedostał się do domu na wrocławskich Maślicach?

Do zdarzenia doszło w piątek (5 lutego) około godz. 14 na wrocławskich Maślicach. Jak opisuje portal gazetawroclawska.pl, dzik przedarł się na teren jednej z posesji. Na tym nie koniec. Zwierzę rozbiło drzwi tarasowe i dostało się do środka. Dzik był rozwścieczony i sam mocno zranił się kawałkami rozbitej szyby.

Poturbowana kobieta na wrocławskich Maślicach. "Sprawca" uniknie kary

W domu, do którego wdarł się dzik, przebywała kobieta. Chciała przegonić nieproszonego gościa, jednak dzik zaatakował. – Dramat rozegrał się w ogrodzie, gdzie prawdopodobnie mama próbowała go przegnać i otworzyć z powrotem zatrzaśniętą furtkę, żeby dzik mógł uciec. Tam ją pokiereszował, było dużo śladów krwi: na trawie, na murku, na furtce – relacjonował syn zaatakowanej kobiety portalowi gazetawroclawska.pl. Na miejsce zdarzenia przybyła karetka. Poszkodowana ma kilka ran ciętych i złamany nos.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Pierwsze ofiary dzików w Olsztynie! "Na spacerze z psem czuję serce w żołądku"

Dzikie, egzotyczne zwierzęta. Rozpoznacie je, co o nich wiecie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Jak się nazywa słynny prowadzący/narrator programów przyrodniczych produkcji BBC, który od lat 50. XX w. przybliża nam życie dzikich zwierząt?
Dziki na starówce w Olsztynie