Kolejny etap remontu mostów Pomorskich we Wrocławiu. Tramwaje pojadą zmienionymi trasami

2021-04-23 12:35 mar

W związku z zakończeniem prac drogowych na skrzyżowaniu mostów Pomorskich z ulicą Grodzką, od soboty zmienionymi trasami pojadą tramwaje linii 6 i 7. Kierowców ucieszy fakt, że na ulicy Grodzkiej pojawiła się już nowa nawierzchnia.

Kończą się prace drogowe na skrzyżowaniu ul. Grodzkiej i mostów Pomorskich. W obrębie skrzyżowania pojawiła się już m.in. nowa nawierzchnia jezdni. W związku z planowanym rozpoczęciem kolejnego etapu prac związanych z przebudową mostów Pomorskich, od soboty (24 kwietnia) zmienionymi trasami pojadą tramwaje linii 6 i 7.

Tramwaje linii 6, kursujące w kierunku pętli Krzyki, powrócą na swoją stałą trasę przejazdu. W kierunku powrotnym „szóstka” będzie kursowała bez zmian przez ulicę Szewską.

Tramwaje linii 7, jadące w kierunku Klecin, będą kursowały od pl. Powstańców Wielkopolskich przez pl. Staszica, ul. Pomorską, Dubois, most Uniwersytecki, ul. Grodzką i Nowy Świat do ul. Kazimierza Wielkiego z pominięciem przystanków "Paulińska" i "Dubois". W kierunku przeciwnym tramwaje pojadą bez zmian przez ulicę Szewską.

Kolejny etap remontu mostu Pomorskiego we Wrocławiu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE