Kolejny etap remontu mostów Pomorskich we Wrocławiu. Tramwaje pojadą zmienionymi trasami

2021-04-23 12:35

W związku z zakończeniem prac drogowych na skrzyżowaniu mostów Pomorskich z ulicą Grodzką, od soboty zmienionymi trasami pojadą tramwaje linii 6 i 7. Kierowców ucieszy fakt, że na ulicy Grodzkiej pojawiła się już nowa nawierzchnia.

Kończą się prace drogowe na skrzyżowaniu ul. Grodzkiej i mostów Pomorskich. W obrębie skrzyżowania pojawiła się już m.in. nowa nawierzchnia jezdni. W związku z planowanym rozpoczęciem kolejnego etapu prac związanych z przebudową mostów Pomorskich, od soboty (24 kwietnia) zmienionymi trasami pojadą tramwaje linii 6 i 7.

Tramwaje linii 6, kursujące w kierunku pętli Krzyki, powrócą na swoją stałą trasę przejazdu. W kierunku powrotnym „szóstka” będzie kursowała bez zmian przez ulicę Szewską.

Tramwaje linii 7, jadące w kierunku Klecin, będą kursowały od pl. Powstańców Wielkopolskich przez pl. Staszica, ul. Pomorską, Dubois, most Uniwersytecki, ul. Grodzką i Nowy Świat do ul. Kazimierza Wielkiego z pominięciem przystanków "Paulińska" i "Dubois". W kierunku przeciwnym tramwaje pojadą bez zmian przez ulicę Szewską.

Kolejny etap remontu mostu Pomorskiego we Wrocławiu