Wrocławskie instytucje kultury otrzymają do 20 tysięcy złotych. Muszą tylko zadbać o ekologię

i

Autor: Google Street View

Wrocław: Koronawirus w Capitolu. Teatr odwołał piątkowy spektakl!

2020-10-02 13:18

Koronawirus w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Zakażenie potwierdzono u jednej z osób w pionie administracyjnym. Najbliższy, piątkowy spektakl w teatrze został odwołany. Decyzja o odwołaniu kolejnych przedstawień uzależniona będzie od wytycznych Sanepidu.

Jeden z pracowników Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu zachorował na Covid-19. Tuż po uzyskaniu informacji o zakażeniu koronawirusem, teatr odwołał piątkowy spektakl.

- Szanowni Widzowie, odwołujemy dzisiejszy (2 października, piątek) spektakl „Lazarusa”. U jednej z osób w pionie administracyjnym Teatru Muzycznego Capitol potwierdzono zakażenie koronawirusem - czytamy w oświadczeniu Capitolu.

Na razie odwołany został tylko najbliższy spektakl. Decyzja o odwołaniu kolejnych przedstawień uzależniona będzie od wytycznych Sanepidu.

Wszystkie osoby, które bilety na piątkowy spektakl kupiły przez internet otrzymają zwrot pieniędzy automatycznie, bez potrzeby kontaktowania się z Biurem Obsługi Widzów. Bilety kupione w siedzibie teatru można zwracać w kasie do końca października, bądź poprosić o zwrot środków drogą elektroniczną.

Łuaksz Szumowski wyszedł z domu. Co z koronawirusem?