Zaatakował mężczyznę na przystanku

i

Autor: materiały policji

Wrocław: Podszedł do mężczyzny na przystanku i uderzył go PIĘŚCIĄ w twarz! Chciał się wyładować

2020-11-23 11:53

35-letni mężczyzna został bez powodu zaatakowany na przystanku we Wrocławiu. Napastnik podszedł do niego, znienacka uderzył pięścią w twarz i przewrócił na ziemię. Tuż po napadzie policjanci zatrzymali pijanego 31-latka. Wszystko wskazuje na to, że chciał wyładować złość na przypadkowej osobie.

35-letni mężczyzna siedział na przystanku na ul. Lubuskiej we Wrocławiu, gdy w pewnym momencie podszedł do niego nieznany mu mężczyzna. Napastnik znienacka uderzył go pięścią w twarz, a później zaczął szarpać za ubranie i przewrócił na ziemię.

Zaskoczony i pobity mężczyzna o całym zdarzeniu natychmiast powiadomił policję. Wkrótce na miejscu pojawili się funkcjonariusze.

- Policjanci nie mieli trudności w namierzeniu agresywnego mężczyzny, bo ten przebywał w okolicy. Został zatrzymany i trafił do policyjnego radiowozu – informuje sierż. szt. Dariusz Rajski z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. - Sprawdzenie jego tożsamości wykazało, że jest to 31-letni mieszkaniec Wrocławia.

Jak się okazało zatrzymany 31-latek był pijany. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Wszystko wskazuje na to, że chciał wyładować swoją złość, związaną z życiem prywatnym, na zupełnie przypadkowej osobie.

31-latek został przewieziony na komisariat przy ul. Ślężnej. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

Futurystyczne toalety we wrocławskich parkach