Pracownik pogryzł swojego szefa! Poszło o pieniądze

i

Autor: mat. policji

Wrocław: Pracownik pogryzł swojego szefa! Poszło o pieniądze

2021-12-15 11:47

Niecodzienna awantura w jednej z wrocławskich firm. Pracownik pogryzł swojego szefa i siłą zabrał mu pieniądze, które ten chciał mu potrącić z pensji za spowodowane przez niego szkody. Pogryziony pracodawca trafił na pogotowie ratunkowe, a sfrustrowany pracownik do policyjnego aresztu.

Do niecodziennej awantury doszło w jednej z wrocławskich firm. Wszystko zaczęło się, gdy 41-letni wrocławianin zgłosił się do swojego przełożonego po odbiór wynagrodzenia. Na miejscu 41-latek usłyszał, że z pensji zostanie mu potrącona spora kwota, związana z koniecznością naprawy szkód, jakie spowodował on w mieniu przedsiębiorstwa. To bardzo nie spodobało się pracownikowi, który siłą zabrał plik pieniędzy z biurka szefa. Wywiązała się kłótnia, która szybko przerodziła się w szarpaninę. W efekcie pracownik pogryzł szefa, który chciał mu odebrać pieniądze, po rękach. Zabrał gotówkę i wyszedł.

Na miejsce wezwano policję. Gdy funkcjonariusze dotarli do siedziby firmy, agresywnego pracownika już nie było. Policjanci postanowili odwiedzić go więc w jego mieszkaniu, by zweryfikować przebieg całego zajścia.

- 41-latek nie był zaskoczony, gdy otworzył drzwi i zastał przed nimi nieumundurowanych policjantów - informuje sierż. szt. Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. - Oddał skradzione pieniądze i potwierdził wersję swojego pracodawcy i naocznych świadków.

Sfrustrowany pracownik został zatrzymany, a pogryziony przez niego 32-latek trafił na pogotowie ratunkowe.

Sonda
Czy dostałeś/aś premię świąteczną od pracodawcy?
Karetka z sercem przemknęła przez zakorkowany Wrocław