Wrocław. Przerażająca śmierć mężczyzny w płomieniach! Strażak: Miał w mieszkaniu różne dziwne rzeczy

i

Autor: ernie/cc0/Pixabay.com Mieszkaniec bloku przy ul. Ślicznej we Wrocławiu zginął w pożarze, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę, 16 kwietnia, zdj. ilustracyjne

Wrocław. Przerażająca śmierć mężczyzny w płomieniach! Strażak: "Miał w mieszkaniu różne dziwne rzeczy"

2022-04-16 11:31

Mieszkaniec bloku przy ul. Ślicznej we Wrocławiu zginął w pożarze, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę, 16 kwietnia. Służby ratownicze otrzymały informację o pojawieniu się płomieni 30 minut po północy, a na miejscu pojawiło się 7 zastępów straży pożarnej. Mężczyzna z lokum na 6. piętrze budynku zginął na miejscu. Jeden ze strażaków został ranny w pożarze.

Wrocław. Przerażająca śmierć mężczyzny w płomieniach. Strażak: "Miał w mieszkaniu różne dziwne rzeczy"

Mężczyzna zginął w pożarze w Wielką Sobotę we Wrocławiu. Ogień pojawił się w nocy z piątku na sobotę, 16 kwietnia, w mieszkaniu w bloku przy ul. Ślicznej we Wrocławiu. Służby ratownicze otrzymały zgłoszenie w tej sprawie 30 minut po północy,  a na miejscu udało się m.in. 7 zastępów straży pożarnej. Ich działania zakończyły się przed godz. 4, a w trakcie akcji jeden z funkcjonariuszy został niegroźnie ranny, doznając poparzeń policzka. W lokum na 6. piętrze objętym pożarem mundurowi znaleźli ciało starszego mężczyzny. - Miał w mieszkaniu różne dziwne rzeczy, typu śmieci - informuje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu. Wstępne przyczyny pożaru nie są jeszcze znane. Z uwagi na to, że doszło do zgonu, sprawą zajęła się też policja, która prowadzi wszczęła postępowanie pod nadzorem prokuratury we Wrocławiu.

Czytaj też: Oleśnica. Przewoził kamperem zwłoki żony! "Była elegancko ubrana i gotowa do pochówku"go Miasta

Sonda
Czy wiesz, jak należy postępować w czasie pożaru?
Tragiczny pożar w Starogardzie Gdańskim. Pogrzeb Adama, Laury i Emilii