Wrocław: Kierowca niemal wjechał w autobus

i

Autor: Krzysztof Balawejder/MPK Wrocław

Wrocław: Rozpędzony fiat tipo wjechał w autobus! Szokujące nagranie. "Potencjalni mordercy"

2022-06-10 20:05

Trwa poszukiwanie kierowcy i pasażera samochodu marki fiat tipo, który w nocy wjechał w autobus MPK Wrocław na skrzyżowaniu ulic Traugutta i Podwale. Sprawca zdarzenia uciekł, pasażer auta groził ostrym narzędziem osobom, które chciały go schwytać. Szuka ich policja. Szokujące nagranie zdarzenia opublikował Krzysztof Balawejder, prezes MPK.

MPK Wrocław: Kolizja fiata tipo z autobusem. Zobacz nagranie

Szokujące zdarzenie miało miejsce w piątek, 10 czerwca o godzinie 3.54 na skrzyżowaniu ulic Traugutta i Podwale we Wrocławiu. Jak podaje prezes MPK, Krzysztof Balawejder, samochód marki fiat punto, oznakowany jako Uber, zderzył się ze skręcającym w prawo autobusem.

Zobacz koniecznie: Lubelskie: Chciał odjechać rano po wieczornej libacji. Cofając autem zmiażdżył leżącego kuzyna

- Kierowca i pasażer auta osobowego po zdarzeniu uciekli z miejsca zdarzenia. Pasażer w stanie wskazującym na spożycie znacznej ilości alkoholu, w międzyczasie groził ostrym narzędziem osobom które go zatrzymały. Nasz kierowca, Pan Marcin został lekko ranny i na szczęście przed chwilą opuścił SOR. Przekazałem mu życzenia szybkiego powrotu do zdrowia - napisał Balawejder. Poniżej można zobaczyć nagranie.

Zobacz również: Magda pisała, że "rodzina jest najważniejsza". Potem miała udusić dwuletniego synka

Trwa poszukiwanie sprawcy zderzenia z autobusem MPK. - Zrobię wszystko, co w naszej mocy by ustalić sprawców zdarzenia, obiecałem to naszemu kierowcy. Poprosiłem Komendanta Wojewódzkiego Policji, nadinspektora Dariusza Wesołowskiego o zwrócenie na tą sprawę szczególnej uwagi. Z doświadczenia wiem, że na Pana Generała zawsze można liczyć za co przy okazji dziękuję - zapewnia Balawejder.

Zobacz koniecznie: Wypadek na A1. Tak zginął Daniel z Zabrza. Przerażające nagranie! [WIDEO]

Prezes MPK Wrocław dodał, że "nie trzeba wielkiej wyobraźni, by uświadomić sobie, jak tragiczny byłby finał, gdyby auto nie zatrzymało się na torowisku, ale na przystanku". Nazwał kierowcę i jego pasażera "potencjalnymi mordercami".

Zobacz także: Naga Ewa Sonnet pląsa po klasztorze. Radny PiS grzmi: „Bluźnierstwo!”

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Szalał po Wrocławiu na jednym kole. Motocyklista zatrzymany przez policjantów