Tajemnicze zniknięcie 20-latka przed wrocławskim klubem

i

Autor: Śladem Zaginioniych/Facebook Zaginięcie nagłaśnia strona Śladem Zaginionych, która pozostaje w stałym kontakcie z rodziną Maćka

Wrocław: TAJEMNICZE zniknięcie 20-letniego Maćka. Telefon wskazuje na znany KLUB! [ZDJĘCIA]

2020-09-28 16:30

Tajemnicze zaginięcie we Wrocławiu. 20-letni Maciej Aleksiuk na co dzień mieszka w miejscowości Roztoka, ale w piątek wybrał się do wrocławskiego klubu. Tam trop się urywa, lokalizacja w telefonie wydaje ostatnie tchnienie, a Maciej znika. Sprawa wciąż jest rozwojowa, trwają przesłuchania.

Maciej Aleksiuk zniknął w piątek 25 września. 20-latek na co dzień mieszka w miejscowości Roztoka w powiecie świdnickim. W piątek wychodzi z domu na imprezę w klubie Xdemon we Wrocławiu przy placu Wolności 7 i nagle znika. Jego telefon potwierdza lokalizację jeszcze ok. 22.00 w pobliżu samego klubu. Strona "Śladem Zaginionych" ustaliła, że kilku kolegów Maćka widziało chłopaka jeszcze ok. 2.00 w nocy. To ostatni kontakt ze światem.

- Z relacji rodziny wiemy, że Maciek miał udać się w niedzielę na mecz piłki nożej, jednak tam nie dotarł, nie kontaktował się z rodziną ani nie powrócił do miejsca zamieszkania - przekazują wolontariusze.

20-latek jest dobrze zbudowany i wysportowany. Ma ok. 175 cm. i 65 kg wagi. Ostatni raz, przed klubem, był widziany w czerwonej kurtce, białej koszulce, czarnych dżinsach i czarnych butach Nike.

[AKTUALIZACJA]

Najnowsze doniesienia z godz. 16.00 wskazują, że czerwona kurtka młodego mężczyzny została odnaleziona w klubie. "Maciej najprawdopodobniej jest w samej koszulce" - informuje nas wolontariuszka.

[AKTUALIZACJA 29.09.2020 r.]

Policja sprawdziła już logowania telefonu mężczyzny. Ostatnie logowanie potwierdzono ok. 22.00 pod klubem. Obecnie telefon jest nieaktywny. Sprawdzone zostały także okoliczne szpitale i baza policyjna. Po Macieju ślad zaginął. Obecnie trwa sprawdzanie monitoringu miejskiego i monitoringu klubu. Powinien zostać udostępniony na dniach.

Bardzo prosimy o pomoc w imieniu rodziny. Jeżeli ktokolwiek z Państwa posiada informacje na temat miejsca pobytu zaginionego prosimy o niezwłoczny kontakt z nr alarmowym 112, bądź z najbliższą jednostką policji

Kontaktować można się też bezpośrednio poprzez stronę wolontariuszy, którzy są w stałym kontakcie z rodziną zaginionego.

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 28.09.2020