Wrocław Tattoo Konwent już niedługo. Zobacz niesamowite tatuaże z poprzedniej edycji [GALERIA]

2016-04-10 9:31

Za dwa tygodnie do Wrocławia przyjedzie ponad setka tatuatorów. Nie zabraknie czołowych reprezentantów sceny tatuażu w Polsce.

Wrocław Tattoo Konwent odbędzie się 23 i 24 kwietnia w Zaklętych Rewirach i Pralni. Będzie to okazja, by zobaczyć tatuaże wykonywane na żywo w ramach wielu konkursów, które w ramach imprezy będą się odbywały.

Pole dance i zabytkowe auta

Konwent to jednak nie tylko tatuaże. Będzie można również obejrzeć performens Bereniki Nienadomskiej, jednej z pierwszych w Polsce instruktorek pole dance. Pojawi się też specjalna strefa z zabytkowymi samochodami oraz wystawa „Rust”, autorstwa Krystiana Leńczuka. 

Wytatuuj banana

Na osoby, które marzą o spróbowaniu swoich sił w roli tatuatora  czekać będzie Sasky z Banana-INK. Z jego inicjatywy powstał projekt, dzięki któremu każdy może własnoręcznie wytatuować banana za pomocą profesjonalnego sprzętu tatuatorskiego.

Koncerty

Ich, jak zwykle, też nie zabraknie. Zagrają hip-hopowy skład Syny, kobiecy projekt muzyczny Pochwalone, Macieja Szymczuka, punkowa grupa Fialky z Czech, zespoły The Dog i Schizma. Będą także dj-e: MacBeat, Ronin i Novicki.

Ile kosztują bilety?

Wejściówki na Wrocław Tattoo Konwent dostępne są w przedsprzedaży w promocyjnych cenach 35 zł za bilet jednodniowy i 45 zł za karnet dwudniowy. Istnieje również możliwość zakupienia biletu 3-osobowego w cenie 115 zł i wejściówki VIP za 200 zł. Bilety można kupić na stronie wroclaw.tattookonwent.pl.

Zobacz także: Będzie krzyczał i kopał jak prawdziwy pacjent potrafi. Na takich fantomach będą się uczyć studenci z Wrocławia [WIDEO, AUDIO, GALERIA]