Wrocław. Urzędnicy mają koronawirusa. Zamknięto centrum obsługi mieszkańca

i

Autor: Wojewódzka Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Białymstoku Wrocław. Urzędnicy mają koronawirusa. Zamknięto centrum obsługi mieszkańca

Wrocław. Urzędnicy mają koronawirusa. Zamknięto centrum obsługi mieszkańca

2021-03-11 19:39

W związku z potwierdzeniem zakażeń koronawirusem u dwóch pracowników centrum obsługi mieszkańca przy placu Nowy Targ placówka będzie nieczynna do odwołania. Wrocławski magistrat poinformował, że w czwartek zamknięte zostało do odwołania centrum obsługi mieszkańca II przy pl. Nowy Targ. Powodem jest wykrycie koronawirusa u dwóch urzędników.

Mieszkańcy mogą odebrać dowody rejestracyjne i prawa jazdy, a także złożyć wniosek o działalność gospodarczą w centrum obsługi mieszkańca I przy ul. G. Zapolskiej 4. Dowody osobiste można odebrać przy ul. Bogusławskiego 8. - Jednocześnie centrum obsługi mieszkańca przy ulicy Zapolskiej i Bogusławskiego będzie czynne w wydłużonych godzinach, to znaczy od 8.00 do 18.00, a w trzy najbliższe soboty (13, 20 i 27 marca) w godz. 8.00-13.00 – podał magistrat.

W czwartek 11 marca Ministerstwo Zdrowia podało, że minionej doby w woj. dolnośląskim wykryto 1502 przypadki zakażeń koronawirusem, zmarło 35 osób (12 wyłącznie z powodu COVID, 23 osoby miały choroby współistniejące).

Czytaj też: Emilia Korolczuk z „Rolnicy Podlasie” przeżywa koszmar. W nocy pod jej domem stał mężczyzna. Nie uwierzycie, czego chciał

Nowe oficjalne zasady ochrony przed koronawirusem