Wrocław: Ten mężczyzna wszedł do Odry na Wyspie Słodowej. Prezydent ostro skomentował

i

Autor: ANDRZEJ SZKOCKI/POLSKA PRESS/EAST NEWS, INSTAGRAM Wrocław: Ten mężczyzna wszedł do Odry na Wyspie Słodowej. Prezydent ostro skomentował

Wrocław: Wszedł do Odry. Prezydent: "Z homo sapiens ma chyba mało wspólnego"

2022-08-19 22:35

Kiedy cała Polska mówi o zatrutej Odrze, ten mężczyzna, odwiedzając Wyspę Słodową, wskoczył do wody. Kuriozalne wideo udostępnił prezydent Wrocławia Jacek Sutryk, a internauci... no cóż, nie zawiedli: "pewnie prowadzi badania na własną rękę, poczekajmy na wyniki" - proponują.

Wrocław: Mężczyzna wesoła tapla się w Odrze. Prezydent: "z homo sapiens ma on chyba mało wspólnego"

Zatrucie Odry naprawdę trudno przegapić. Cała Polska zachodzi w głowę, jak doszło do skażenia drugiej najdłuższej rzeki w Polsce. Setki ton ryb padło, a długofalowe konsekwencje z pewnością jeszcze zobaczymy. Najnowsze teoria mówi mikroorganizmach, złotych algach, które miałyby być odpowiedzialne za katastrofę ekologiczną. Więcej o tych domniemaniach przeczytasz TUTAJ

Tymczasem we Wrocławiu humor dopisuje. Tajemniczy mężczyzna wskoczył do Odry na Wyspie Słodowej (popularna we Wrocławiu wyspa otoczona Odrą, typowe miejsce wieczornych spotkań). Uwiecznił go jeden z internautów, prowadzący na instagramie konto pn.: "pozdrawiam.mame.i.tate". Zobaczywszy wesołe podrygi we wrocławskiej Odrze, prezydent Jacek Sutryk nie powstrzymał się od komentarza.

[...] Dzisiejsza kąpiel przedstawiciela homo sapiens na Wyspie Słodowej, chociaż z homo sapiens ma on chyba mało wspólnego. Proszę, dawajmy przykład i to dobry przykład innym, zwłaszcza teraz. Czekamy na wyjaśnienie wszystkich okoliczności przez odpowiedzialne za Odrę służby państwa. A tymczasem wciąż apelujemy, ja i moje służby: nie wchodźcie do Odry, nie kąpcie się w niej i nie wpuszczajcie tam swoich zwierząt!

Internauci nie zawiedli. Poniżej przytaczamy najciekawsze komentarze.

Może to wiceminister Grzegorz Witkowski, spełnia swoje marzenia? Chciał publicznie wchodzić do Odry.

Szczepiony przeciwko Odrze, to Odra mu nie straszna [...]

Prowadzi badania na własną rękę, poczekajmy na wyniki

Sonda
Czy zatrucie Odry to wina rządzących?