Wypadek motocyklisty na Armii Krajowej we Wrocławiu

i

Autor: pixabay.com

Wrocław: Wypadek motocyklisty na Armii Krajowej. Kierowca zajechał mu drogę [WIDEO]

2020-11-18 14:12

Wypadek motocyklisty na al. Armii Krajowej we Wrocławiu miał miejsce w piątek, 13 listopada. W internecie pojawiło się nagranie, na którym widać, jak kierowca samochodu tuż przed skrzyżowaniem postanowił przejechać z lewego skrajnego pasa jezdni na prawą stronę i zajechał drogę rozpędzonemu motocykliście.

Do wypadku z udziałem motocyklisty doszło w piątek (13 listopada) po godz. 12 na al. Armii Krajowej we Wrocławiu. Moment wypadku nagrała kamera zamontowana w samochodzie jednego ze świadków zdarzenia.

Na nagraniu widać jak tuż przed skrzyżowaniem z ul. Bardzką jeden z kierowców postanowił zjechać ze skrajnego lewego pasa jezdni na prawą stronę i skręcić w drogę prowadzącą do restauracji McDonald’s. Prowadzony przez niego volkswagen passat przejechał nagle przez 3 pasy jezdni i zajechał drogę jadącemu prawą stroną motocykliście. Motocyklista próbował jeszcze gwałtownie hamować, ale miał na to za mało czasu. Co prawda udało mu się uniknąć uderzenia w samochód, ale motocykl przewrócił się na jezdnię, a on sam uderzył głową w krawężnik.

Z relacji autora nagrania wynika, że ranny motocyklista został przewieziony do szpitala.

Szalony manewr 79-letniego kierowcy