Z apteki trafił prosto do aresztu

i

Autor: materiały policji

Wrocław: Z apteki trafił prosto do aresztu! 21-latek chciał zrealizować fałszywą receptę

2021-04-02 8:25

21-letni mężczyzna chciał zrealizować w jednej z wrocławskich aptek sfałszowaną receptę. Oszustwo szybko wyszło na jaw i 21-latek został zatrzymany przez policję. To był jednak dopiero początek jego kłopotów. Policjanci znaleźli przy nim ponad 200 tabletek środków psychotropowych, a w jego mieszkaniu – kolejne fałszywe recepty i metamfetaminę.

21-letni mężczyzna przyszedł do jednej z wrocławskich aptek i jak gdyby nigdy nic chciał zrealizować receptę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że recepta była sfałszowana. Zauważył to farmaceuta i natychmiast wezwał na miejsce policję. Wkrótce na miejscu pojawili się funkcjonariusze z komisariatu przy ul. Rydygiera i wtedy na jaw zaczęły wychodzić kolejne fakty obciążające 21-latka.

Jak się bowiem okazało, próba realizacji sfałszowanej recepty nie była jedynym przestępstwem popełnionym przez młodego mężczyznę. Policjanci znaleźli przy 21-latku ponad 200 tabletek środków psychotropowych, a mężczyzna w żaden sposób nie potrafił wytłumaczyć, jak wszedł w ich posiadanie.

- Nie był to jednak koniec tej historii, dzielnicowi wraz z 21-latkiem pojechali do miejsca jego zamieszkania, gdzie ujawnili kolejne recepty, a także woreczek strunowy z zawartością kryształów. Owe kryształy okazały się być metamfetaminą - informuje st. sierż. Paweł Noga z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

21-latek został zatrzymany i umieszczony w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

Seniorka pobiła pirata drogowego KULĄ i torebką! To WIDEO to hit internetu. Facet zebrał straszny łomot