Wrocław. Małgosia z Kiełczowa odnaleziona!

i

Autor: pixabay.com Wrocław. Małgosia z Kiełczowa odnaleziona!

Wrocław. Zaginęła 8-letnia Małgosia! Zakończono poszukiwania [AKTUALIZACJA]

2021-04-17 7:30

Małgosia G. z Kiełczowa została odnaleziona. Dziewczynka zaginęła w piątek 16 kwietnia po południu. Akcja poszukiwawcza trwała przez kilkanaście godzin. Policjanci, strażacy i ochotnicy szukali ośmiolatki z miejscowości Kiełczów także w nocy. W sobotę 17 kwietnia rano poinformowano o jej odnalezieniu.

Poszukiwania 8-letniej Małgosi z Kiełczowa

Aktualizacja - Małgosia z Kiełczowa odnaleziona!

Małgosia z Kiełczowa została odnaleziona. Szczegóły: Wrocław. Małgosia z Kiełczowa odnaleziona! Co się stało z ośmiolatką?

Wcześniej spisaliśmy:

Małgosia (8 l.) wyszła z domu w miejscowości Kiełczów między godz. 15.00 i 16.00. Dziewczynka udała się najprawdopodobniej do Wrocławia. Wedle świadków była widziana m.in. na Psim Polu około godz. 17.00, cztery godziny później w rejonie Wyspy Słodowej, zaś około godz. 22.00 miała jechać tramwajem nr 9. Była w towarzystwie najprawdopodobniej koleżanki. Kierowała się w stronę Parku Południowego. - Małgosia jest zbyt ufna w stosunku do ludzi! Rodzina jest zrozpaczona bardzo martwią się o nią! - podaje profil Śladem Zaginionych. W sobotę 17 kwietnia rano wójt gminy Długołęka Wojciech Błoński przekazał, że dziewczynki nadal nie odnaleziono.

Czytaj również: Małgosia z Czuchowa została brutalnie zamordowana. Po wielu latach mieszkańcy miasta wciąż nie mogą się otrząsnąć

- Godzina 6:00. Małgosia nie została jeszcze odnaleziona. Policja zwraca się z prośbą o czujność oraz przejrzenie monitoringu na posesjach przy ulicach - Polna, Wrocławska, Akacjowa, Wiosenna, Południowa, Leśna i Ogrodowa w Kiełczowie w dniu 16.04.2021 roku w godzinach 14:30 a 18:00. Szanowni Państwo, serdecznie Wam dziękuję za zaangażowanie i wszelką pomoc, to jest z pewnością długa, pracowita noc, cały czas wierzymy w szczęśliwy finał poszukiwań i powrót Małgosi do domu - napisał na swoim profilu.

W poszukiwania zaangażowane są wszystkie służby: policja, straż pożarna, a nawet ochotnicy. Ktokolwiek widział dziewczynkę, lub zna miejsce jej pobytu, proszony jest kontakt z policją lub nr alarmowym 112

Pogrzeb Pauliny z Dąbrówek