Wrocław. Małgosia z Kiełczowa odnaleziona! Co się stało z osmiolatką?

i

Autor: Śladem Zaginionych Wrocław. Małgosia z Kiełczowa odnaleziona! Co się stało z osmiolatką?

Wrocław. Małgosia z Kiełczowa odnaleziona! Co się stało z ośmiolatką?

2021-04-17 8:47

Małgosia z Kiełczowa odnaleziona! Dziewczynka zaginęła w piątek 16 kwietnia po południu. Ośmiolatka wyszła z domu i nie powiedziała swoim rodzicom, gdzie przebywa. Wieczorem widziano ją na terenie Wrocławia w towarzystwie koleżanki. Nocna akcja poszukiwawcza nie przyniosła rezultatu. W sobotę rano nadal trwały działania służb. Na szczęście wszystko zakończyło się pomyślnie. Małgosia z Kiełczowa została odnaleziona. Gdzie była?

Małgosia z Kiełczowa odnaleziona! Co się z nią działo?

Małgosia zaginęła w piątek 16 kwietnia po południu. Ośmioletnia dziewczynka miała wyjść ze swojego miejsca zamieszkania w Kiełczowie i udać się w nieznanym kierunku. W godzinach wieczornych była widziana w kilku miejscach w Wrocławiu w towarzystwie koleżanki. Policjanci, strażacy, a także zwykli mieszkańcy ruszyli na poszukiwania małoletniej. Przeczesywali ogromny teren. Szukali zarówno w mieście, jak i w pobliskich lasach. Wczorajsze jak i nocne poszukiwania nie przyniosły rezultatu. Na szczęście w sobotę rano podano szczęśliwą wiadomość. Małgosia z Kiełczowa została odnaleziona!

Czytaj również: Zajechał innemu kierowcy drogę i zaatakował go kijem golfowym! 32-latek zatrzymany [WIDEO]

- Dziewczynka odnalazła się, jest już w rodzinnym domu w Kiełczowie, dobre wieści zostały potwierdzone z Komendantem Policji w Długołęce. Dziękuję Wam bardzo za zaangażowanie, dobro wraca. Życzę Państwu spokojnego weekendu i dużo ciepła w domowym zaciszu - przekazał wójt gminy Długołęka Wojciech Błoński.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić Małgosia z Kiełczowa przebywała przez jakiś czas u koleżanki. Jest cała i zdrowia. - Jedna z mieszanek uprawiających poranny jogging zauważyła dziewczynkę i zaopiekowała się nią. Poprosiła jednego z kierowców i razem podwieźli 8-latkę do miejsca jej zamieszkania, bo oboje wiedzieli, że dziecko jest poszukiwane - podał rzecznik Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu Łukasz Dutkowiak.

Mosty Osobowickie we Wrocławiu czeka gruntowny remont