Wtargnęła do mieszkania wrocławianki i groziła jej nożem

i

Autor: pixabay.com

Wtargnęła do mieszkania wrocławianki i groziła jej nożem. „To z zazdrości o męża”

2021-09-17 11:59

35-letnia wrocławianka wtargnęła z nożem do jednego z mieszkań na Brochowie i nie przebierając w słowach zaczęła grozić przebywającej tam kobiecie, że ją zabije. Na szczęście pocięła tylko drzwi, a kilka minut później była już w rękach policji. Policjantom tłumaczyła, że wszystko to spowodowane było… zazdrością o męża.

Do dramatycznych wydarzeń doszło w kamienicy na wrocławskim Brochowie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do jednego z mieszkań wtargnęła 35-letnia wrocławianka. Wymachując nożem, w wulgarny sposób zaczęła grozić przebywającej w mieszkaniu kobiecie, że ją zabije. Na szczęście całą swoją agresję wyładowała na drzwiach do mieszkania, które uszkodziła trzymanym w ręku nożem, po czym, gdy trochę ochłonęła, wyszła z mieszkania.

Roztrzęsiona lokatorka natychmiast wezwała policję. Wkrótce na miejscu pojawili się funkcjonariusze i już po kilku minutach namierzyli agresywną kobietę, która wraz z koleżanką siedziała w zaparkowanym w pobliżu samochodzie.

- 35-letnia mieszkanka Wrocławia przyznała się do popełnienia wspomnianych czynów, a także starała się wytłumaczyć swoje zachowanie - informuje sierż. szt. Krzysztof Marcjan z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. - Kobieta twierdziła, że wszystko to spowodowane było… zazdrością o męża. Wrocławianka twierdziła, że chciała „tylko nastraszyć” poszkodowaną kobietę.

W schowku jej samochodu policjanci znaleźli nóż, którym prawdopodobnie 35-latka groziła napadniętej kobiecie. W związku z podejrzeniem popełnienia dwóch przestępstw - gróźb karalnych oraz zniszczenia mienia – kobieta została zatrzymana. O jej dalszym losie zdecyduje sąd.

Dron sfilmował przerażający wypadek audi i busa
Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Polsce?