Pogotowie

i

Autor: ESKA Info Szczecin Pogotowie

Wypadek busa na A4 pod Wrocławiem. Dziewięć osób zostało rannych!

2022-06-12 14:13

Dramatyczna niedziela na drogach w całym kraju. Na autostradzie A4 między węzłami Bielany Wrocławskie i Wrocław Południe doszło do wypadku busa. W zdarzeniu ucierpiało dziewięć osób!

Do wypadku busa doszło w niedzielę (12 czerwca) przed godziną 12:00. Zdarzenie miało miejsce na autostradzie A4 między węzłami Bielany Wrocławskie i Wrocław Południe, a uczestniczył w nim bus. - Auto dachowało. Dziewięć osób zostało rannych – podał dyżurny wrocławskiego oddziału GDDKiA.

W miejscu wypadku są utrudnienia w ruchu. Jeden pas A4 między węzłami Bielany Wrocławskie i Wrocław Południe w kierunku Zgorzelca jest nieprzejezdny.

ZOBACZ: Potężne zderzenie na DK 92! Nie żyje młody kierowca! [ZDJĘCIA]

Niestety, niedziela (12 czerwca) jest bardzo dramatyczna. Doszło do kilku groźnych wypadków na terenie całej Polski. W Gorzeniu Górnym (woj. małopolskie) zderzyły się dwa auta, a osiem osób zostało poszkodowanych. Ponadto w pod Augustowem (woj. podlaskie) doszło zderzył się bus z osobówką. Jedna osoba zginęła, a druga została ranna. Z kolei w nocy z soboty na niedzielę na DK92 w Wielkopolsce zginął młody kierowca.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Pijany policjant spowodował śmiertelny wypadek