Wypadek na A4. Dacia najpierw uderzyła w bariery, potem w ciężarówkę

2021-10-13 14:30
Wypadek A4 Pietrzykowice
Autor: Tomasz Golla

Wypadek na autostradzie A4 w pobliżu węzła Pietrzykowice. W środę (13 października) przed południem zderzyły się dwa samochody – osobówka i ciężarówka. Były potężne utrudnienia na trasie.

Do wypadku doszło po godz. 11, na 140. kilometrze autostrady A4 w pobliże węzła Pietrzykowice. Na jezdni w kierunku Wrocławia kierująca osobową dacią kobieta nie zachowała należytej ostrożności, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała w barierki energochłonne. Na tym jednak nie koniec. Dacia odbiła się od barierek i uderzyła jeszcze w naczepę przejeżdżającej ciężarówki. Szczęście w nieszczęściu, nie doszło do najgorszego. Kierująca osobówką kobieta nie doznała poważniejszych obrażeń.

Zwłoki księdza znalezione na terenie plebanii w miejscowości Pomocne.

Problemy mieli za to kierowca jadący autostradą. Do czasu zakończenia działań przez służby ratunkowe i policję, na trasie do Wrocławia były poważne utrudnienia. W pewnym momencie korek miał ponad 5 km długości.

Wesele, Drogówka czy Kler. Mniej niż 12/15 oznacza, że nie znasz filmów Smarzowskiego

Pytanie 1 z 15
W pierwszym "Weselu" parę młodą zagrali...
Sonda
Czy podróżowanie A4 jest bezpieczne?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE