Potężny korek na obwodnicy

Wypadek na AOW we Wrocławiu. Przewróciła się ciężarówka przewożąca kruszywo

2022-08-25 15:13

Wypadek na AOW we Wrocławiu. Na obwodnicy między węzłami Lotnisko i Stadion przewróciła się ciężarówka przewożąca kruszywo. Na trasie w kierunku Warszawy utworzył się potężny korek.

Wypadek na AOW 25.08.2022

Do wypadku doszło w czwartek, 25 sierpnia, około godz. 14. Na 15. km Autostradowej Obwodnicy Wrocławia wywróciła się ciężarówka przewożąca kruszywo, które wysypało się na jezdnię. Do zdarzenia doszło na trasie w kierunku Warszawy, na odcinku między węzłami Lotnisko i Stadion. W zdarzeniu uczestniczył również samochód osobowy, ale co dokładnie się stało, wyjaśni policyjne dochodzenie.

Potężne korki na AOW

W wypadku ranna została jedna osoba. Na obwodnicy utworzyły się potężne korki, również w kierunku autostrady A4, gdzie zajęty jest lewy pas z uwagi na wysypane kruszywo. O godz. 15 zator w tym miejscu miał ok. 2 km długości.

Wrocław. Śmiertelny wypadek na Sobieskiego

Potężny korek utworzył się natomiast na jezdni, na której doszło do zdarzenia. Tutaj zablokowane są dwa pasy ruchu, auta mogą jechać tylko prawym pasem. O godz. 15 zator miał niemal 8 km długości i sięgał prawie do autostrady A4.

Jak informuje GDDKiA, utrudnienia mogą potrwać na AOW do godz. 19.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?