Wypadek na S8 pod Wrocławiem

i

Autor: OSP Łozina

Wypadek na S8 pod Wrocławiem. Niemowlę zabrane śmigłowcem do szpitala

2021-07-27 8:01

Dwa samochody osobowe zderzyły się w poniedziałek wieczorem na trasie S8 pod Wrocławiem. Jednym z nich podróżowała kobieta z 4-miesięcznym dzieckiem. Ranna kobieta została zabrana karetką do szpitala, a niemowlę przetransportowano na badania śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w poniedziałek (26 lipca) po godz. 19 na drodze S8 pod Wrocławiem. Na jezdni w kierunku Warszawy, ok. 500 m przed zjazdem na Łozinę, zderzyły się dwa samochody osobowe: skoda i volkswagen. Skodą podróżowała kobieta z 4-miesięcznym dzieckiem. Ona też odniosła najpoważniejsze obrażenia ze wszystkich uczestników wypadku i została przewieziona karetką do szpitala. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wypadek na S8 pod Wrocławiem

i

Autor: OSP Łozina

Do szpitala na badania przetransportowano też śmigłowcem 4-miesięczne dziecko, które podróżowało skodą. Z informacji przekazanych przez strażaków z OSP Łozina wynika, że fotelik, w którym przewożone było dziecko, uderzył o oparcie tylnego siedzenia.

Dokładne okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

W miejscu wypadku szybko utworzył się bardzo duży korek w obu kierunkach. Utrudnienia na drodze S8 trwały do późnych godzin wieczornych.

Szalony pościg za dilerem w w Kolnie. W tle napaść na policjanta i twarde narkotyki