dramat we wrocławiu

Wyszedł z klubu, do domu już nie dotarł. Trwają poszukiwania 24-letniego Bartosza

2023-02-06 9:06

Młody mężczyzna zaginął we Wrocławiu. Bartosz wyszedł z klubu, gdzie był na imprezie firmowej i nie dotarł już do domu. Od trzech dni trwają poszukiwania 24-latka.

24-letni Bartosz zaginął we Wrocławiu

Bartosz zaginął w piątek, 3 lutego. O godz. 1:15 wyszedł z klubu Poziom 1 przy ulicy Świętego Mikołaja we Wrocławiu, gdzie był na spotkaniu firmowym. Powinien dotrzeć na ul. Tęczową, gdzie mieszka. Zdążył nawet poinformować partnerkę, że już wraca. Niestety, do domu nigdy nie dotarł.

Monitoring miejski potwierdził, że najpierw mężczyzna skierował się w stronę ulicy Rzeźniczej. Około godz. 1:30 natomiast został zarejestrowany na monitoringu na ul. Szewskiej, a na podstawie jego Smart Watcha ustalono trasę przemieszczania się mężczyzny. W pewnym momencie przestał iść w kierunku domu, a udał się w przeciwną stronę - w kierunku mostów Pomorskich. Tam ślad się urwał.

Rodzina zgłosiła zaginięcie mężczyzny na policji. Oprócz działań operacyjnych, w niedzielę, 5 lutego, służby rozpoczęło poszukiwania zaginionego w okolicy mostów Pomorskich. Odrę sprawdzali policjanci z komisariatu wodnego wraz z wodną służbą ratowniczą, m.in. ratownikami z Wodnej Grupy Szybkiego Reagowania. Sprawdzone zostały również okolice Wyspy Słodowej, elektrowni wodnej czy mostu Uniwersyteckiego. Później poszukiwania przeniosły się w okolice ul. Grodzkiej. Nie przyniosły rezultatu.

Poszukiwania będą kontynuowane w poniedziałek, 6 lutego.

Rysopis Bartosza:

  • wzrost: 183 cm,
  • waga: 80 kg,
  • włosy: ciemny blond,
  • oczy: ciemnozielone.
  • Nosi okulary korekcyjne.

W chwili zaginięcia ubrany był w:

  • czarną kurtkę,
  • czarne spodnie.

Bartosz posiada przy sobie dokumenty, telefon, portfel i zegarek smart watch Samsung. Telefon jest nieaktywny.

Jeśli ktokolwiek widział Bartosza lub posiada informacje o miejscu jego pobytu, proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław-Stare Miasto pod numerem 47 871 31 31 lub pod numerem alarmowym 112.

Wiszące lalki i misie na drzewie. Upiorny skwerek na dużym osiedlu
Listen on Spreaker.