Tutaj Polacy są najbardziej pobożni! Kościół podał statystyki

i

Autor: Norbert Staudt/cc0/pixabay Diecezja tarnowska ponownie okazał się najpobożniejszą w Polsce.

ZAKAŻENI księża rozdawali komunię! Parafia epicentrum zarazy! Sanepid szuka wiernych

2021-03-22 13:16

Sanepid w Miliczu na Dolnym Śląsku szuka osób, które 12, 13 i 14 marca przyjmowały komunię świętą podczas mszy w kościele w Sułowie. Wszyscy księża tej parafii zostali pozytywnie zdiagnozowali pod kątem COVID-19, w tym czasie rozdawali wiernym komunię świętą.

Sanepid w Milczu opublikował komunikat o zakażonych księżach, którzy odprawiali msze. Przedstawicielka, Małgorzata Magdzińska, powiedziała, że zdecydowano się na zdradzenie szczegółów w mediach, ponieważ trudno ustalić wszystkie osoby, które mogły wziąć udział w tych nabożeństwach.

- Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Miliczu zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu osób przyjmujących komunię podczas mszy świętej sprawowanej w dniach 12 i 13 marca 2021 r. w godz. 7 i 17 oraz 14 marca 2021 r. w godz. 7, 10, 12, 17 w kościele w Sułowie przy ul. Kościelnej. Osoby te są proszone o kontakt z infolinią 22-25-00-115 – napisano w komunikacie opublikowanym na stronie internetowej gminy Milicz.

W tej konkretnej parafii pozytywny wynik na obecność wirusa SARS-COV-2 potwierdzono u wszystkich księży.

Kościół pw. Świętego Krzyża w Inowrocławiu, w którym odbył sie pogrzeb Janka i Wojtka - chłopców, którzy zostali zamordowani przez swoją matkę w Turza