Żałoba w szeregach grudziądzkiej policji. Nie żyje 38-letni Maciej Pawlik. Osierocił synka

i

Autor: Pixabay Żałoba w szeregach grudziądzkiej policji. Nie żyje 38-letni Maciej Pawlik. Osierocił synka

ŻAŁOBA w Policji. Sierż. szt. Krzysztof Trojanowski odszedł na wieczną służbę. Miał 44 lata

2021-02-09 9:06

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu żegnają swojego kolegę, sierż. szt. Krzysztofa Trojanowskiego. Mundurowy miał 44 lata. Kondolencje rodzinie i przyjaciołom złożył m.in. Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk.

Policjanci żegnają kolegę z Komendy Powiatowej w Lubaniu

Wyrazy współczucia wobec bliskich zmarłego policjanta złożyli: Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk, Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu insp. Dariusz Wesołowski, Kierownictwo KPP w Lubaniu nadkom. Piotr Pietrykowski oraz podinsp. Agata Sekuła wraz z policjantami i pracownikami KPP w Lubaniu.

Sierż. szt. Krzysztof Trojanowski zmarł w poniedziałek 8 lutego 2021 r. w wieku 44 lat. W szeregi Policji wstąpił 27 listopada 2000 roku. Służbę pełnił w kilku wydziałach:

  • Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu,
  • Konwojowym Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu (Sekcji w Jeleniej Górze),
  • Ogniwa Konwojowego w Lubaniu,
  • Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu.

Asp.szt. Grzegorz Szewczyk wskazuje, że mundurowi kolegę zapamiętają, jako osobę empatyczną i życzliwą. Jego śmierć w młodym wieku jest ogromnym ciosem dla wszystkich bliskich.

- Krzyśka zapamiętamy jako osobę pełną empatii i otwartego na potrzeby ludzi. Jego śmierć w tak przedwcześnie zakończonym życiu jest wielkim ciosem dla najbliższych, wszystkich tych którzy go znali i cenili. Na zawsze w naszych sercach pozostanie ciepłym, uśmiechniętym, przyjacielskim, życzliwym i wspaniałym kolegą, a także znakomitym towarzyszem na służbie - komentuje.

Policja za pomocą drona przemawia do wędkarzy na lodzie