Poszukiwany mężczyzna zatrzymany na lotnisku we Wrocławiu

i

Autor: Straż Graniczna Poszukiwany mężczyzna został zatrzymany na lotnisku we Wrocławiu

Zamiast do więzienia, wybrał się na wakacje. Został zatrzymany na lotnisku

2021-09-15 13:26

Funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali na lotnisku we Wrocławiu 52-letniego mieszkańca Dolnego Śląska, który poszukiwany był w celu odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności. 52-latek zamiast do więzienia, postanowił wybrać się na wakacje do Albanii.

Funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali na wrocławskim lotnisku poszukiwanego mężczyznę. W trakcie odprawy granicznej podróżnych odlatujących do Tirany okazało się, że 52-letni mieszkaniec Dolnego Śląska poszukiwany jest na podstawie zarządzenia Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Śródmieście w celu zatrzymania i doprowadzenia do najbliższego zakładu karnego. Jak ustalono, 52-latek został skazany na 2 lata więzienia za przyjmowanie korzyści majątkowych. Nie stawił się jednak w zakładzie karnym, a zamiast tego próbował wylecieć do Albanii.

- Po konsultacji z jednostką prowadzącą poszukiwania oraz sporządzeniu dokumentacji, mężczyzna przekazany został wrocławskiej policji - informuje rzecznik prasowy Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej, mjr Joanna Konieczniak.

Dziecko zadławiło się lizakiem, życie uratował mu policjant

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Dobre rozpoczęcie tygodnia dopiero od 7/10

Pytanie 1 z 10
Który z poniższych również wcielił się w postać Adasia Miauczyńskiego?
Nic Śmiesznego, reż. Marek Koterski, 1995 rok