Zamienił 5 złotych na rajską kasę! Farciarz z Bielawy nieźle się ustawił

i

Autor: Asad Photo Maldives, Vlad_Chețan / CC0 / pexels.com Zamienił 5 złotych na "rajską kasę"! Farciarz z Bielawy nieźle się ustawił

Ale mu się udało!

Zamienił 5 złotych na "rajską kasę"! Farciarz z Bielawy nieźle się ustawił

2023-04-17 10:24

Mieszkaniec Bielawy (woj. dolnośląskie) z pewnością będzie mógł wybrać się na rajskie wakacje lub spełnić inne marzenia, które dotychczas były poza jego zasięgiem. Na jego konto wpadnie całkiem pokaźna kwota, z którą będzie mógł nieźle zaszaleć. W tym przypadku wystarczyło trochę drobnych pieniędzy i odrobina szczęścia.

Szczęściarz z Dolnego Śląska postanowił spróbować swoich sił w zdrapkach. W ubiegłą środę, 12 kwietnia, w punkcie Lotto przy ul. 1 Maja w Bielawie kupił los w grze "Rajska kasa". Wydał na niego zaledwie 5 złotych. Ta niewielka "inwestycja" opłaciła się! Po zdrapaniu warstwy farby, pod którą kryły się tajemnicze symbole, okazało się, że to był "ten" kupon! Szczęśliwy gracz wygrał jedną 6 głównych nagród w kwocie 180 tysięcy złotych.

Co można zrobić z takimi pieniędzmi? "Rajską kasę" z pewnością można przeznaczyć na wymarzone "rajskie" wakacje i wybrać się w najbardziej egzotyczne zakątki świata. Szczęściarz z Bielawy może też nieźle zaszaleć na zakupach, spełnić wiele niedostępnych dotychczas marzeń, albo po prostu zapewnić sobie całkiem dostatnie życie. Możliwości jest naprawdę dużo.

Jak grać w Zdrapki?

Zasada jest bardzo prosta, a wydatek niewielki. Ceny losów zaczynają się dosłownie od złotówki, a wygrane mogą być ogromne. Gra w Zdrapki jest dostępna w Lotto od ponad 20 lat. W ofercie znajduje się ponad 40 różnych rodzajów gier, w których można wygrać zarówno mniejsze kwoty, za które można zrobić naprawdę duże zakupy, albo zafundować sobie prawdziwe luksusy, wygrywając miliony złotych.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w loterii?
Szczęśliwa zdrapka

i

Autor: Totalizator Sportowy Szczęśliwa zdrapka
Rzucam hasło: Arek Kocik z "Królowych Życia"