Zamówił kurs z Oławy do Wrocławia. Na miejscu zaatakował taksówkarza!

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Zamówił kurs z Oławy do Wrocławia. Na miejscu zaatakował taksówkarza!

Zamówił kurs z Oławy do Wrocławia. Na miejscu zaatakował taksówkarza!

2022-01-29 12:01

Kilka tygodni temu doszło do rozboju na taksówkarzu z Oławy (woj. dolnośląskie). Kierowca został zaatakowany przez pasażera, który nie chciał zapłacić za kurs. Policjanci w końcu dotarli do napastnika, który teraz z pewnością nie uniknie więzienia.

Do zdarzenia doszło w grudniu 2021 roku. Mężczyzna zamówił kurs z Oławy do Wrocławia. Kiedy doszło do momentu rozliczenia za wykonaną przez taksówkarza usługę, 37-latek nie miał zamiaru uiścić należnej opłaty i zaatakował go. Zastraszał mężczyznę, a kiedy ten próbował odjechać taksówką, aby uniknąć kolejnego ataku, zniszczył karoserię jego auta. - Praca operacyjna policjantów z wydziału kryminalnego z wrocławskiego Komisariatu Policji Wrocław-Rakowiec doprowadziła ich aż do województwa zachodniopomorskiego, gdzie znajdował się podejrzewany o ten czyn 37-letni wrocławianin - przekazała w sobotę asp. sztab. Monika Kaleta z dolnośląskiej policji.

Czytaj też: Taksówkarz z Poznania przeżył piekło! Dwóch nastolatków zrobiło coś STRASZNEGO. Mogli go ZABIĆ!

Podejrzany usłyszał zarzut dotyczący rozboju. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Grozi mu kara nawet do 12 lat więzienia.

Sonda
Korzystasz z usług firm taksówkarskich?
Taksówkarz postrzelony przy Puławskiej