Zwyrodnialec zamordował małą Kristinkę. Dźgał nożem, a martwą zgwałcił. Bestia z Mrowin skazana! [WIDEO]

2022-10-11 13:50

Jakub A., zwany Bestią z Mrowin, został skazany na dożywotnie więzienie za zamordowanie 11-letniej Kristinki. Do tragedii doszło w czerwcu 2019 roku, a szczegóły zbrodni porażają. Jakub A. zakochał się w matce dziewczynki, ale w niej samej upatrywał przeszkody w szczęśliwym związku. Więc ją zabił, a później zgwałcił.

Jakub A. zakochał się w mamie Kristinki, która była jego krewną z miejscowości Mrowiny pod Świdnicą. 25-latek (rocznik 1997) marzył, aby ułożyć sobie życie z blisko dwa razy starszą od siebie kobietą. Jego plany nie podobały się Kristince, która nie lubiła Jakuba. Ten uznał dziecko za jedyną przeszkodę do związku z kobietą, którą obłąkanie kochał. Powziął więc plan, który mógł narodzić się w głowie wyjątkowo zwyrodniałej bestii. Najpierw chciał wynająć kogoś, kto zabije dziecko za niego, ale nie znalazł chętnego. Postanowił więc wziąć sprawy w swoje ręce.

Kim jest bestia w Mrowin? Poznaliśmy przeszłość Jakuba!

Porwał dziewczynkę spod szkoły i wywiózł do lasu. Dziecko na początku było ufne – 11-latka go przecież znała, Jakub bywał częstym gościem w jej domu. Gdy jednak dotarli do lasu za Mrowinami zaczęła się kaźń 11-latki. Jakub A. najpierw ją dusił, a później jak opętany dźgał nożem. Ran było aż 30… Kristnika zginęła w potwornych męczarniach. Później bestia… zgwałciła zwłoki dziecka! Wszystko po to, by policja myślała, że dziewczynka padła ofiarą pedofila.

Pogrzeb Kristiny z Mrowin. Ludzie płakali i mdleli. Wystawa prac na cmentarzu [GALERIA]

Jakub A. ukrył się w rodzinnym domu we Wrocławiu. Przez kilka dni policja szukała sprawcy i faktycznie początkowo brano pod uwagę motyw seksualny. Ale w końcu śledczy go wykluczyli i doszli do tego, kto jest mordercą. Jakub A. został zatrzymany i wsadzony za kratki. Wtedy też w Świdnicy o mało nie doszło do zamieszek, bo ludność chciała wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. Przed linczem zwyrodnialca uchroniła policja. Jakub A. wciąż jest pod ścisłą ochroną funkcjonariuszy, ponieważ inni więźniowie wiedzą co zrobił.

Proces mordercy i nekrofila odbył się we wtorek 11 października 2022 roku. Został skazany na dożywocie.

Tutaj bestia z Mrowin zabiła swoją ofiarę
Sonda
Czy za pedofilię powinno karać się dożywociem?