Dwa samochody zderzyły się czołowo pod Wałbrzychem

i

Autor: materiały policji

2 samochody zderzyły się czołowo pod Wałbrzychem. 6 osób rannych!

2021-08-02 11:17

6 osób, w tym dwoje dzieci zostało rannych w wypadku, do którego doszło w niedzielę pod Wałbrzychem. Na drodze łączącej Szczawno-Zdrój ze Strugą 32-letnia kierująca samochodem osobowym w padła w poślizg i zderzyła się czołowo z innym autem. Sześcioro uczestników wypadku, w tym dwoje dzieci, trafiło do szpitala.

Do groźnego wypadku doszło w niedzielę (1 sierpnia) ok. godz. 15:40 na wjeździe ze Strugi do Szczawna-Zdroju. Z ustaleń policji wynika, że 32-letnia mieszkanka powiatu wałbrzyskiego jechała samochodem osobowym pod górę w kierunku obwodnicy. Najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i wpadła na mokrej nawierzchni w poślizg. Zjechała na lewą stronę jezdni, wprost przed nadjeżdżające z przeciwnej strony auto, prowadzone przez 37-letnią mieszkankę Wałbrzycha. Oba samochody zderzyły się czołowo.

ZOBACZ TEŻ: Koszmarny wypadek w Głuszycy. Nie żyją dwie młode osoby [ZDJĘCIA]

- Sześcioro uczestników wypadku, w tym dwoje dzieci, trafiło do szpitala - informuje podkom. Marcin Świeży z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. - Kierujące były trzeźwe.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

Dwa samochody zderzyły się czołowo pod Wałbrzychem

i

Autor: materiały policji
Wypadek na A1. Tak zginął Daniel z Zabrza