24-letnia wrocławianka trafiła do więzienia. Zaskakujący finał kłótni dwóch koleżanek

i

Autor: Policja Oleśnica 24-letnia wrocławianka trafiła do więzienia. Zaskakujący finał kłótni dwóch koleżanek

wystarczył jeden telefon

24-letnia wrocławianka trafiła do więzienia. Zaskakujący finał kłótni dwóch koleżanek

2023-05-23 14:34

Oleśniccy funkcjonariusze zatrzymali 24-letnia mieszkankę Wrocławia, która była poszukiwana przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Kobieta wpadła, bowiem doniosła na nią koleżanką, z którą pokłóciła się podczas zakrapianej imprezy.

Fatalnie dla 24-letniej wrocławianki zakończyła się zakrapiana impreza z koleżanką z Oleśnicy. W minioną niedzielę (21 maja) wieczorem panie wspólnie piły alkohol w mieszkaniu oleśniczanki. W trakcie imprezy doszło jednak do kłótni. Gospodyni wtedy zadzwoniła na miejscową komendę policji i zgłosiła, że jej koleżanka jest nietrzeźwa, awanturuje się i jest… poszukiwana przez policję.

Mundurowi niezwłocznie zjawili się pod wskazanym adresem. - Na miejscu zastali dwie nietrzeźwe kobiety, które sprzeczały się między sobą. W chwili gdy policjanci sprawdzili kobiety w policyjnym systemie, potwierdził się fakt, że 24-letnia wrocławianka jest poszukiwana przez Sąd Rejonowy Wrocław-Krzyki celem doprowadzenia do zakładu karnego - mówi st. asp. Bernadeta Pytel z oleśnickiej policji.

Zatrzymana 24-latka była poszukiwana za popełnienie przestępstwa przeciwko porządkowi publicznemu. Kobieta została doprowadzona do zakładu karnego i teraz najbliższe miesiące spędzi z kratkami.

Zaskakujący finał kontroli drogowej. Policjanci nie kryli zdziwienia
Listen on Spreaker.