Nowe fakty

38-latek uderzył w bariery, motocykl rozpadł się na dwie części. Ten widok łamie serce!

2024-05-08 8:21

Straszny wypadek na wschodniej obwodnicy Wrocławia. Rozpędzony motocykl yamaha uderzył w bariery rozdzielające pasy ruchu. Skutki okazały się tragiczne – maszyna rozpadła się na dwie części, a 38-letniego motocyklisty nie udało się uratować. Widok zdjęć z miejsca zdarzenia łamie serce.

Tragiczny wypadek motocyklisty na wschodniej obwodnicy Wrocławia  

Do strasznego wypadku doszło w miniony poniedziałek, 6 maja, a teraz policja podała nowe informacje na temat tragedii. Po godzinie 13 na odcinku Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, pomiędzy rondem w miejscowości Łany i rondem ks. Jerzego Popiełuszki przy granicy Wrocławia, 38-letni motocyklista uderzył w bariery energochłonne. 

- Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że mężczyzna jechał w kierunku miejscowości Długołęka i około 650 m za rondem w miejscowości Łany z nieznanych jak dotąd przyczyn zjechał na lewe pobocze, a następnie uderzył w bariery energochłonne - mówi mł. asp. Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Siła uderzenia była potężna, bowiem motocykl rozpadł się na dwie części. Niestety, mimo natychmiastowej pomocy, doszło do najgorszego.

- 38-letni kierujący motocyklem marki Yamaha na skutek odniesionych obrażeń zginął na miejscu – dodaje mł. asp. Rafał Jarząb.

Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności zdarzenia przez wrocławskich policjantów, które swoje czynności wykonują pod nadzorem prokuratury. Przy okazji mundurowi apelują o zachowanie rozwagi i rozsądku na drodze. - Przed wykonaniem jakiegokolwiek manewru, zawsze należy się upewnić czy sytuacja na drodze pozwala na wykonanie go w bezpieczny sposób – koczy mł. asp. Rafał Jarząb.

Motocyklista wyleciał w powietrze. Szczątki maszyny rozsypały się po ulicy
Listen to "Rozmowa Mistrza Polikarpa ze Śmiercią. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.