47-latek nie miał szans w zakleszczonym samochodzie. Tragiczny wypadek pod Oleśnicą

i

Autor: Dolnośląska policja 47-latek nie miał szans w zakleszczonym samochodzie/zdjęcie ilustracyjne

Jedna osoba nie żyje, druga jest ranna

47-latek nie miał szans w zakleszczonym samochodzie. Tragiczny wypadek pod Oleśnicą

2023-01-05 15:04

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 25 pod Oleśnicą. Na odcinku Ose – Międzybórz doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. 47-latek jadący renault nie miał szans na przeżycie. Drugi z kierowców został ranny.

Śmiertelny wypadek na DK 25

Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek, 5 stycznia, po godz. 12 na drodze krajowej nr 25. Na odcinku Ose – Międzybórz zderzyły się osobowe renault i volkswagen. Za kierownicą tego pierwszego auta siedział 47-letni mieszkaniec powiatu oleśnickiego, który – jak wynika ze wstępnych ustaleń - wpadł w poślizg i zderzył się z jadącym z naprzeciwka volkswagenem.

Siła uderzenia była tak duża, że renault – w którego bok uderzył volkswagen - została w dużej mierze zniszczony. W środku zakleszczony został kierowca, którego musieli wyciągać strażacy przy pomocy ciężkiego sprzętu. Mimo natychmiastowej pomocy i wezwania na miejsce śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, życie mężczyzny nie udało się uratować.

W drugim pojeździe za kierownicą siedział 67-latek z powiatu sieradzkiego. Została ranny, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Dwóm pasażerkom volkswagena nie stało się nic poważnego.

Droga 25 jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 16.

Śmiertelny wypadek na rondzie Reagana