Nie żyje 23-letnia Natalia

Młoda policjantka zginęła w czołówce na drodze krajowej 8. Koszmar w Jeleniowie

2023-01-05 13:13

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 8 pod Kudową-Zdrojem. Młoda policjantka zginęła po czołowym zderzeniu fiata, którym jechała, z ciężarówką. Posterunkowa Natalia Iskra miała zaledwie 23 lata.

Jeleniów. Tragiczny wypadek na DK8

Tragicznie rozpoczął się czwartek, 5 stycznia, na dolnośląskich drogach. W Jeleniowie, na drodze krajowej nr 8, na odcinku Kudowa Zdrój - Lewin Kłodzki, doszło do strasznego wypadku. Po godz. 6 rano zderzyły się tam czołowo ciężarówka i osobowy fiat. Za kierownicą auta osobowego siedziała młoda policjantka, Która wracała ze służby. Niestety, mimo natychmiastowej pomocy, nie udało się jej uratować. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło na łuku drogi. Po zdarzeniu osobówka kierowana przez 23-latkę, mocno rozbita znalazła się w rowie.     

Droga krajowa była całkowicie zablokowana do godz. 11. Później wprowadzono ruch wahadłowo. Na miejscu trwały w tym czasie działania policjantów pod nadzorem prokuratora, którzy ustalali okoliczności tragicznego zdarzenia. Utrudnienia zakończyły się ok. godz. 13. 

Zginęła 23-letnia Natalia Iskra 

- Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dzisiaj rano w wypadku drogowym zginęła nasza koleżanka z Komisariatu Policji w Kudowie-Zdroju, która po służbie wracała do domu. Miała 23 lata. Odchodząc tak wcześnie, pozostawiła pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. W mieniu Komendanta Głównego Policji gen. insp. Jarosława Szymczyka i Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu nadinsp. Dariusza Wesołowskiego, a także Komendanta Powiatowego Policji w Kłodzku nadkom. Tomasza Ociepy oraz kierownictwa wraz z policjantami i pracownikami dolnośląskiej Policji składamy rodzinie, bliskim, przyjaciołom oraz znajomym wyrazy żalu i głębokiego współczucia - czytamy na stronie dolnośląskiej policji.

Natalia w szeregi policji wstąpiła 11 stycznia 2022 roku i pełniła służbę w Zespole Prewencji Komisariatu Policji w Kudowie-Zdroju. Swoje obowiązki wykonywała z dużą rzetelnością i zaangażowaniem. Była bardzo otwarta na potrzeby ludzi. W swoim zbyt wcześnie zakończonym życiu dała się poznać jako odpowiedzialna i sumienna policjantka. - Na zawsze Natalia w naszych sercach pozostanie ciepłą, uśmiechniętą, życzliwą i wspaniałą koleżanką - czytamy w komunikacie. 

Śmiertelny wypadek na rondzie Reagana

Wozisz dziecko samochodem?

Posłuchaj, czy na pewno robisz to BEZPIECZNIE!

Listen on Spreaker.