Marcin Najman

i

Autor: Tomasz Radzik Marcin Najman

A jednak! Marcin Najman zawodnikiem znanej organizacji MMA!? Trwają rozmowy!

2020-11-24 16:11

Ależ to będzie zaskoczenie! Marcin Najman, bardzo znany uczestnik walk MMA, może zakotwiczyć w bardzo dużej federacji sztuk walki. Ustaliliśmy, że rozmowy trwają, choć nic nie zostało jeszcze przesądzone. W Fight Exlusive Night - bo to o tej federacji mowa - ścierają się dwie opinie na temat współpracy z Najmanem.

Fight Exlusive Night to z gali na galę coraz popularniejsza organizacja promująca walki MMA i K1. To wrocławska firma, której pierwsza gala została zorganizowana w klubie biznesowym Stadionu Wrocław w 2013 roku. FEN zorganizował już 30 gal na terenie całej Polski. Walki transmitowane są w telewizji, na trybunach zasiada zawsze wielu kibiców.  

FEN mocno się rozwija i dlatego szefostwo organizacji zastanawia się nad zaangażowaniem Marcina Najmana. Z jednej strony kierownictwo organizacji zdaje sobie sprawę z popularności Najmana, a z drugiej wie o jego nienajlepszych rezultatach sportowych. Do tego dochodzą ostatnie skandaliczne wydarzenia: Najman podczas gali Fame MMA został zdyskwalifikowany za używanie nieprzepisowych ciosów, a do tego jego trener zaatakował rywala.   

Niebawem dowiemy się, czy zobaczymy Najmana na którejś z przyszłorocznych gali Fight Exlusive Night. Ta najbliższa zaplanowana jest na 28 listopada, odbędzie się w Łodzi.

Najman narobił sobie siary w radiu