A jednak! We Wrocławiu będzie wielka strefa kibica!

2021-06-13 21:32

Do meczu Polska - Słowacja zostały godziny. Kibice nerwowo odliczają czas, a część z nich równie nerwowo szuka miejsca, w którym może spotkanie obejrzeć. Dla tych, którzy nie znajdą wolnego stolika w pubach i barach, mamy jednak dobrą wiadomość. We Wrocławiu będzie działała duża strefa kibica. Wstęp do niej jest darmowy.

W jakim składzie wybiegnie reprezentacja Polski? Czy od razu "siądziemy" na Słowakach? Czy Polska na pewno jest zdecydowanym faworytem tego spotkania? Na takie i inne pytania szukają odpowiedzi kibice w całym kraju. Są jednak też tacy, którzy mają zupełnie inny problem: nie wiedzą, gdzie obejrzą mecz.  

Wiadomo, że najlepiej mecze ogląda się na żywo, na stadionie. Jednak szczęśliwców, którzy polecieli do Petersburga jest niewielu. Większość kibiców zasiądzie przed telewizorami. Można więc mecz obejrzeć w domu lub w pubie. Zwolennicy kibicowania poza domem, mają jednak kłopot. We Wrocławiu trudno znaleźć wolne miejsce w lokalach, w których zaplanowano transmisję. 

Jednak okazuje się, że będzie jeszcze jedna opcja. Choć nic na to nie wskazywało, to podjęto decyzję, że uruchomiona zostanie strefa kibica

Miejsce: esplanada Stadionu Wrocław. Bramy zostaną otwarte o godz. 16, czyli na dwie godziny przed meczem. Wejście od ul. Królewieckiej. Wstęp jest darmowy. Mecze zobaczymy na sporym ekranie: 5 x 3 m.

Kibice będą mogli na miejscu zjeść coś ciepłego i ugasić pragnienie. Strefa ma działać przez całe Euro. 

Gorąca atmosfera podczas przyjazdu kadry do hotelu w Petersburgu