Agresor pobił kierowcę miejskiego autobusu za zwrócenie uwagi. Wcześniej walnął pięścią w szybę

i

Autor: Krzysztof Balawejder/Facebook Agresor pobił kierowcę miejskiego autobusu za zwrócenie uwagi. Wcześniej walnął pięścią w szybę

Podejrzany mężczyzna ma 44 lata

Agresor pobił kierowcę miejskiego autobusu za zwrócenie uwagi. Wcześniej walnął pięścią w szybę

2022-09-19 8:17

44-letni mężczyzna po wyjściu z autobusu miejskiego we Wrocławiu uderzył pięścią w szybę pojazdu. Po zwróceniu uwagi przez kierowcę, najpierw doszło do szarpaniny, potem agresor pobił kierowcę. 67-letni pan Władysław trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek, 16 września, tuż przed godziną 20. Pasażer wyszedł z autobusu linii 122 na ulicy Rysiej i gdy mijał już pojazd, uderzył pięścią w szybę. Wtedy z pojazdu wyszedł kierowca, 67-letni pan Władysław, który podszedł do sprawcy i zwrócił mu uwagę.

ZOBACZ TEŻ: Koncert sanah we Wrocławiu. Ceny biletów zszokowały fanów. "Totalnie z kosmosu dla ludzi z przeciętnymi zarobkami

To rozjuszyło agresora. Najpierw doszło do szarpaniny, później mężczyzna zaczął bić i kopać kierowcę. - Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które przewiozło poszkodowanego z obrażeniami ciała do szpitala – mówi podkom. Wojciech Jabłoński z wrocławskiej policji.

Napastnik uciekł z miejsca zdarzenia, a sprawa pobicie trafiła do organów ścigania. Policjanci zabezpieczyli na miejscu popełnienia przestępstwa ślady i dowody. Dzięki szybkiemu przekazaniu monitoringu przez prezesa MPK funkcjonariusze dysponowali wizerunkiem podejrzewanego.

MPK Wrocław kupi 13 elektrycznych autobusów. ZOBACZ GALERIĘ PONIŻEJ.

W niedzielę, 18 września, rano policja poinformowała, że zatrzymała mężczyznę podejrzanego o pobicie. Okazał się nim 44-letni wrocławian. - W tej chwili trwają dalsze czynności w tej sprawie - Wojciech Jabłoński.

MPK Wrocław publikuje wstrząsające nagranie. Kobieta została potrącona przez tramwaj!
Sonda
Jak oceniasz komunikację miejską we Wrocławiu?

Jak rodzi się ZŁO?

Włącz NOWY SEZON podcastu "Zbrodnia, Łowca, Ofiara" i posłuchaj historii najsłynniejszych seryjnych morderców świata!

Listen to "Charles Manson - seryjny morderca, który sam nigdy nie zabił. [ZŁO-Zbrodnia, Łowca, Ofiara]" on Spreaker.