Koncert sanah we Wrocławiu. Fani zszokowani cenami biletów

i

Autor: Piętka Mieszko/AKPA Koncert sanah we Wrocławiu. Fani zszokowani cenami biletów

Najtańszy kosztuje 359 zł

Koncert sanah we Wrocławiu. Ceny biletów zszokowały fanów. "Totalnie z kosmosu dla ludzi z przeciętnymi zarobkami"

2022-09-16 11:57

Koncert sanah we Wrocławiu odbędzie się 4 listopada 2022 roku. „Bankiet u sanah” to nazwa najnowszej trasy popularnej artystki. Wielu fanów jest jednak rozczarowanych cenami biletów. - Ceny totalnie z kosmosu dla ludzi z przeciętnymi zarobkami - czyli niestety dla większości z nas, zwykłych słuchaczy zarabiających w Polsce – skomentowała Gosia.

Koncert sanah we Wrocławiu

Pół roku temu zakończyła się trasa „Uczta”, która była wielkim sukcesem. Artystka idzie za ciosem i ogłosiła swoja nową trasę, tym razem będzie „Bankiet u sanah”. - Jak to bywa na poprawinach nogi zmęczone są od tańca, więc tym razem impreza będzie zasiadana. Nie zabraknie wytrawnej 50 osobowej orkiestry pod dyrekcją Przemysława Piotra oraz wykwintnego 30 osobowego chóru. Za sale na BANKIETY posłużą nam cudowne dźwiękowo i wizualnie miejscówki w Polsce. Jak na BANKIET przystało nie zabraknie niezapowiedzianych utworów. Dress code - a jakże! Obcasy, fraki, dywan z róż. Będzie bal! - zapowiadają organizatorzy.

Sanah w Narodowym Forum Muzyki

Wrocławski koncert będzie pierwszym podczas trasy „Bankiet u sanah”. Obędzie się on w Narodowym Forum Muzyki 4 listopada 2022 roku. Początek zaplanowano o godz. 19.30.

Bilety na koncert sanah we Wrocławiu

Zapowiada się świetny występ, większość fanów jest jednak zawiedziona. Chodzi o ceny biletów, które będą kosztowały od 359 zł do 449 zł. Oto ceny wszystkich biletów:

  • 359 zł
  • 379 zł
  • 399 zł
  • 449 zł

Kwoty, które trzeba wydać na zakup wejściówek na koncert sanah we Wrocławiu (w innych miastach są podobne) zszokowały wielu fanów piosenkarki. Ich komentarze na profilu artystki na Facebooku nie zostawiają wątpliwości.

Kasia: Wielka szkoda, to będzie z pewnością wspaniałe muzyczne wydarzenie. Chcieliśmy iść całą rodziną, niestety cena za trzy osoby nas przerosła. Pozostaną odsłuchy i śpiewy w salonie. Sanah, jesteś super! Do zobaczenia innym razem.

Katarzyna: Cena nas przerosła. Przykro, bo z córką uwielbiamy Twoją twórczość. Ale może innym razem się uda.

Dawid: Niestety cena kosmos, Bankietowi mówię Pa.

Gosia: Ceny totalnie z kosmosu dla ludzi z przeciętnymi zarobkami - czyli niestety dla większości z nas, zwykłych słuchaczy zarabiających w Polsce. Nie oszukujmy się, przy tak wysokiej inflacji wydatek prawie 400 pln (za jedną osobę!) to dla niektórych ostatnie oszczędności po wypłacie odliczając wszystkie ważne wydatki (typu spłata raty kredytu, rachunki). Wybór jest prosty: 2h fajnej zabawy albo niejedzenie do końca miesiąca. Prestiż tego wydarzenia prestiżem, pomysł fajny, ale to już z deczka przesada.

Magdalena: Ed Sheeran mnie wyszedł taniej i to razem z dojazdem do Wawy.

Fruzelina: Ostatnio za bilet na Brodway w Nowym Jorku mniej zapłaciłam.

Edyta: Nasza trójka czekała na Bankiet! Nie spodziewaliśmy się aż takich cen! Córka bardzo rozczarowana i smutna. Bywamy na koncertach Sanah, ale te ceny biletów są kolosalne! Wielka szkoda...

Paweł: Droga Sanah, tak jak Cię lubię, to chyba woda sodowa od tej popularności trochę odwaliła. Wiem, że każdy chce zarobić na Tobie, ale 400 zł za koncert to ewidentnie jakaś kpina. Za Lady Gagę niedawno płaciłem 100 euro, ale to było spektakularne show. Także trochę straciłaś w moich oczach... Mimo wszystko powodzenia.

Sanah o płycie „Uczta”

Nie brakuje jednak komentarzy, w których fanie podchodzą ze zrozumieniem do wysokich cen za wejściówki.

Joanna: Ludzie, chcielibyście mieć ciastko i zjeść ciastko, za 150 pln albo najlepiej, za darmo, bo to uczciwa cena...

Szymon: Ludzie narzekają na cenę, ale zapominają o jednej rzeczy. Na bankiecie nie będzie standardowego zespołu tak jak wcześniej, tutaj będzie orkiestra i chór, którym też trzeba zapłacić.

Patryk: Pamiętajcie, że oprócz orkiestry i samej sanah jest jeszcze zaplecze, inni ludzie którzy organizują, odpowiednie miejsca, które muszą być idealnie wykonane dla jak najlepszego słuchania. Drogo, pewnie, topowe zespoły tyle sobie biorą, ale biletów zostało bardzo mało, wszystko się wyprzeda. Jakby było taniej, to i tak mało kto by poszedł, bo mało miejsc i wyprzedane by były w moment.

A Wy jak uważacie? Zagłosujcie w sondzie poniżej. 

Sonda
Ceny biletów na koncert sanah. Co o nich sądzisz?

To w tych restauracjach była Sanah! Tu powstały okładki singli płyty Uczta. ZOBACZ GALERIĘ PONIŻEJ.