Ale wstyd! Pod Oleśnicą powstało OGROMNE DZIKIE wysypisko śmieci! [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-05-05 12:34

Co trzeba mieć w głowie, aby wyrzucać śmieci na dziko? Dodajmy do tego fakt, że stoi za tym najpewniej grupa ludzi, bo aż tyle nieczystości raczej nie zwiozła jedna osoba. Efekt jest straszny: pod Oleśnicą powstało ogromne wysypisko!

Oleśnica to jedno z ładniejszych dolnośląskich miast. Niestety, od pewnego czasu niedaleko tej miejscowości grupa ludzi wyrzuca śmieci. W efekcie powstało gigantyczne dzikie wysypisko. Wstyd to mało powiedziane. Ci, którzy do tego doprowadzili powinni zostać przykładnie ukarani. 

Udało nam się ustalić kilka faktów związanych z tym składowiskiem. Pole, na którym gromadzone są śmieci, należy do osoby prywatnej. Jednak człowiek ten nie ma nic wspólnego z nieczystościami. To nie on je tam wyrzuca. Co więcej, właściciel rok temu (bo problem się powtarza) sam posprzątał teren, przy pomocy Urzędu Gminy Oleśnica.

Z naszych informacji wynika, że sprawą ma zająć się na poważnie lokalna policja. Śmieci jest tak dużo, że stanowią już pewne zagrożenie. Nie tylko brzydko wyglądają, ale i śmierdzą - czasami w okolicy nie da się wytrzymać. Można też mówić o degradacji środowiska w miejscu składowania.   

Niebawem poinformujemy Państwa o postępach w policyjnym śledztwie. Miejmy nadzieję, że funkcjonariuszom szybko uda się ująć osoby, które stoją za nielegalnym wysypiskiem.

Dzikie wysypisko pod Oleśnicą