Anastazja, Kos

i

Autor: Archiwum prywatne Anastazja, Kos

Tragiczne wieści

Anastazja nie żyje. W Grecji znaleziono ciało 27-letniej Polki

2023-06-19 8:56

Tragiczne doniesienia z Grecji. Służby poinformowały w niedzielę o odnalezieniu ciała kobiety. Greckie media informowały, że jest to zaginiona 27-letnia Anastazja. Polka zaginęła w poniedziałek, 12 czerwca. W związku z zaginięciem 27-latki zatrzymano 32-letniego obywatela Bangladeszu, podejrzewanego o porwanie. Niestety, informację potwierdził Zbigniew Ziobro.

Anastazja nie żyje. Znaleziono ciało kobiety

Jak podały greckie media, służby odnalazły w niedzielę (18 czerwca) w rejonie Alyeks ciało nagiej kobiety. Według lokalnych źródeł są to zwłoki zaginionej 27-letniej Anastazji R.. Ciało miało zostać znalezione około kilometra od domu obywatela Bangladeszu, który został zatrzymany w związku ze sprawą, a także 500 metrów od miejsca odnalezienia jej telefonu. Na zwłoki natknął się wolontariusz. Grecki serwis in.gr informuje, że ciało kobiety zostało znalezione w worku, było przykryte gałęziami. Kobieta zmarła prawdopodobnie w wyniku uduszenia. Wedle ustaleń portalu zwłoki zostały zidentyfikowane przez policję. Zamordowaną Anastazję musieli rozpoznać również bliscy, w tym jej chłopak. W poniedziałek (19 czerwca) tragiczną informację potwierdził Zbigniew Ziobro. Polecił on wszczęcie śledztwa "w związku z zabójstwem 27-letniej Polki w Grecji".

Zaginięcie 27-letniej Anastazji. Polka pracowała w Grecji

27-letnia Polka Anastazja R. zaginęła we poniedziałek 12 czerwca na greckiej wyspie Kos, gdzie pracowała w jednym z hoteli. W sprawie zatrzymano 32-letniego obywatela Bangladeszu, który jest podejrzany o porwanie kobiety. Zaginiona Polka mieszkała ze swoim chłopakiem, który również jest Polakiem. W sobotę odnaleziono jej telefon komórkowy. Był porzucony w Marmari na wyspie Kos, w pobliżu domu 32-latka z Bangladeszu, który został zatrzymany przez policję w związku z zaginięciem Polki.

Zobacz zdjęcia z poszukiwań Anastazji w naszej galerii - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Polka zabita w Grecji! Najnowsze odkrycia w sprawie Anastazji Rubińskiej
Listen on Spreaker.