Aquapark wrocław

i

Autor: Patrycja Nawrocka

Aquapark we Wrocławiu otwiera się po ponad 7 miesiącach przerwy. Co się zmieniło?

2021-05-25 7:17

W najbliższy piątek (28 maja) – po ponad 7 miesiącach przerwy – ponownie zostanie otwarty wrocławski Aquapark. Udostępnione zostaną baseny rekreacyjne wraz z kompleksem zjeżdżalni, saunarium i strefa fitness, a także basen sportowy. Na gości czeka m.in. nowy wystrój strefy rekreacji i przebudowana tężnia solna.

Aquapark we Wrocławiu był zamknięty przez ponad 7 ostatnich miesięcy. W piątek (28 maja) kompleks zostanie ponownie otwarty. Udostępnione zostaną wszystkie strefy: baseny rekreacyjne wraz z kompleksem zjeżdżalni, saunarium, strefa fitness oraz basen sportowy. Aquapark funkcjonować będzie w zaostrzonym rygorze sanitarnym - obowiązywać będą limity wejść, a przy wejściu - za pomocą kamer termowizyjnych oraz termometru bezdotykowego - sprawdzana będzie temperatura. Osoby z podwyższoną temperaturą ciała nie będą wpuszczane na teren obiektu. Klienci zobowiązani będą również do noszenia maseczek w wyznaczonych strefach oraz zachowania bezpiecznego dystansu. Ceny biletów i karnetów do Aquaparku pozostają takie, jak przed zamknięciem obiektu.

- Cieszymy się, że po tak długim okresie zamknięcia, w końcu będziemy mieli okazję spotkać się z naszymi klientami - mówi Grzegorz Kaliszczak, Prezes Wrocławskiego Parku Wodnego S.A. - Przez cały okres lockdownu przygotowywaliśmy obiekt na ponowne otwarcie. Zakończone zostały trwające remonty, zdezynfekowaliśmy wszystkie powierzchnie, skompletowaliśmy załogę i jesteśmy gotowi przyjąć klientów na określonych przez rząd zasadach.

Na gości czeka m.in. przebudowana tężnia solna w saunarium oraz nowy wystrój strefy rekreacji. Zmodernizowano i wyremontowano także zewnętrzną nieckę basenową oraz nawierzchnię brodzika. Konserwację przeszły również zjeżdżalnie.

Godziny otwarcia Aquaparku:

  • Basen sportowy – pn.-pt. 5:30-23:00, sb.-ndz. 8:00-23:00
  • Rekreacja – pn.-ndz. 8:00-23:00
  • Siłownia i Fitness – pn.-ndz. 6:00-23:00
  • Saunarium – pn.-ndz. 8:00-23:00
Wrocławska fontanna multimedialna już działa.