Jarmark Świętojański wraca na wrocławski Rynek. Otwarcie już w piątek! [ZDJĘCIA]

2021-05-19 14:53

Jarmark Świętojański we Wrocławiu rozpocznie się już w piątek (21 maja) i potrwa niemal do końca czerwca. W drewnianych domkach, zlokalizowanych na Rynku, czekać będą na gości wyjątkowe produkty i regionalne smakołyki. Jarmark wraca do stolicy Dolnego Śląska po rocznej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa.

Na Rynku we Wrocławiu trwa budowa Jarmarku Świętojańskiego. Wydarzenie to wraca do stolicy Dolnego Śląska po rocznej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa. Dzięki złagodzeniu reżimu sanitarnego, w centrum Wrocławia znów zagoszczą sprzedawcy, oferujący wyjątkowe produkty.

Jarmark Świętojański zlokalizowany będzie na wrocławskim Rynku – w okolicy Pręgierza, na ul. Oławskiej od ul. Szewskiej do Rynku oraz na ul. Świdnickiej od przejścia podziemnego do Rynku. W tym roku sprzedaż odbywać się będzie wyłącznie z domków drewnianych. Będzie można w nich nabyć zarówno wyjątkowe wyroby artystyczne, ceramikę, kosmetyki i galanterię, jak i regionalne artykuły spożywcze. Nie zabraknie też produktów z zagranicy.

Jarmark Świętojański we Wrocławiu rozpocznie się w piątek (21 maja) i potrwa do 28 czerwca.

Jarmark Świętojański wraca na wrocławski Rynek