Bardo. Najpierw SEKS na dworcu, a teraz w centrum miasta. ONA znowu to zrobiła! [WIDEO]

2020-08-24 12:54

Bardo to urokliwa miejscowość na Dolnym Śląsku. Ostatnio o miasteczku zrobiło się głośno z uwagi na pikantne zdjęcie z dworca kolejowego. Widać na nim parę, która zabawiała się w najlepsze i nic nie robiła sobie z obecności innych ludzi. Teraz wyszły na jaw kolejne informacje.

Mieszkańcy Barda jeszcze nie ochłonęli po doniesieniach o miłosnych zabawach na dworcu kolejowym, a na jaw wychodzą kolejne lubieżne igraszki w miejscu publicznym. Z pewnością nie tym mieszkańcy tego pięknego miasteczka chcieli zasłynąć na całą Polskę.

Bardo ma wszystko, aby stać się atrakcyjnym celem wypadów turystycznych. Miejscowość jest malowniczo położona, oko przyciągają piękne zabytki. Wśród nich choćby bazylika Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny czy most gotycki na Nysie Kłodzkiej. Turysta, gdy przejdzie przez przeprawę, po kilku minutach spaceru trafi na plac Kasztelański. 

To właśnie tam rozegrały się miłosne sceny, które nagrał jeden z mieszkańców. Kamera zarejestrowała kobietę i mężczyznę w miłosnych zapasach. Na filmie widać, że zdecydowanie dominującą postacią jest kobieta. 

Jak się okazuje, to doświadczona w tych sprawach osoba. Na nagraniu jest ta sama kobieta, o która zabawiała się na dworcu kolejowym, choć z innym mężczyzną. Tam też nie przeszkadzała jej ani pora dnia, ani obecność innych ludzi.  

ZOBACZCIE WIDEO!

Dziwne igraszki w centrum miasta

Jak zdradza nam jeden z mieszkańców widoczna na nagraniu i zdjęciu nimfa to postać w Bardzie dość znana i - przez niektórych mieszkańców - lubiana. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE