Barons Wrocław idą po złoto! Baseballiści z Wrocławia rewelacją sezonu!

2020-08-11 9:05 mar
Barons Wrocław
Autor: Barons Wrocław Górny rząd od lewej: Ivan Acuna, Robert Roggenbuck, Szymon Skarżyński, Vincent Colasuonno, Hubert Marcinkowski, Dominick Golubiewski, Paweł Łakomy. Dolny rząd od lewej: Szymon Skarżyński, Piotr Płudowski, Marcin Musiałek, Marek Kozioł, Hasely Medina

Baseballiści z Wrocławia mają ogromne szanse na pierwszy w historii klubu tytuł Mistrza Polski. Po pierwszej rundzie fazy zasadniczej ekstraligi baseballu Barons Wrocław wciąż pozostają niepokonani – na swoim koncie mają 10 zwycięstw i ani jednej porażki.

Barons Wrocław są rewelacją sezonu w polskiej ekstralidze baseballu. Po pierwszej rundzie fazy zasadniczej wrocławscy baseballiści mają na swoim koncie 10 wygranych i ani jednej porażki. Przed nimi jeszcze 10 meczów i ogromna szansa na pierwszy w historii klubu tytuł Mistrza Polski.

W miniony weekend Barons Wrocław odnieśli dwa kolejne zwycięstwa, pokonując na wyjeździe aktualnego wicemistrza Polski - drużynę Dęby Osielsko - 9:3 i 13:3. Świetnie spisali się w tych spotkaniach polski Amerykanin Dominick Golubiewski oraz Kubańczyk Hasely Medina, którzy aż trzykrotnie posyłali piłkę za płot boiska w Osielsku. Najbliższy mecz Baroni zagrają na wyjeździe z Silesią Rybnik.

Aktualny układ tabeli (zwycięstwa – porażki):

  1. Barons Wrocław 10-0
  2. Stal Kutno 6-4
  3. Silesia Rybnik 5-5
  4. Centaury Warszawa 4-6
  5. Gepardy Żory 3-7
  6. Dęby Osielsko 2-8

Do końca sierpnia na boiskach baseballowych na Zakrzowie i w innych miejscach Wrocławia prowadzone są zajęcia baseballowe dla dzieci i młodzieży. Więcej informacji o projekcie Baseballowe Wakacje we Wrocławiu TUTAJ

Nielegalne wyścigi w Katowicach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.